Fork me on GitHub
TCM
Animal Planet OUD
3voor12 On Stage
Oranje TV
3voor12
3voor12 Portal
Goed TV
Film1 Premiere +1
3voor12 Central
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6
RTL 7
NET 5
Veronica
RTL 8
Comedy Central
TLC
Discovery Channel
National Geographic
Film 1 Premiere
24 Kitchen
Eén
Canvas
Fox
Eurosport
Eurosport 2
Fox Sports Eredivisie
Sport1 Select
Sport1 golf
Sport1 Tennis
Extreme Sports Channel
Film1 Action
Film1 Comedy & Kids
Film 1 Sundance
MGM
13TH STREET
Syfy
OUTTV
HBO 1
HBO 2
HBO 3
Film1 Spotlight
RTL Lounge
Rtl crime
Comedy Family
Comedy Central Extra
HumorTV 24
BBC Entertainment
CBS Reality
FOXlife
MTV
MTV Brand new
Brava NL
Nickelodeon
Cartoon Network
Disney Channel
Disney XD
Nick Jr.
Boomerang
Nat Geo Wild
Travel Channel
History channel
Discovery Science
NostalgieNet
Discovery World
Investigiation discovery
Animal Planet
NPO Doc
NPO Cultura
ARTE
CNN
Euronews
BBC World
Al Jazeera Engels
RTV Noord
Omrop Fryslân
RTV Drenthe
RTV Oost
Omroep Gelderland
Omroep Flevoland
RTV Noord-Holland
RTV Utrecht
RTV West
RTV Rijnmond
Omroep Zeeland
Omroep Brabant
L1 TV
AT 5
Playboy TV
Dusk
Private Spice
Best 24
101 TV
BVN
BBC 1
BBC 2
BBC 3
BBC 4
VT4
VTM
2BE
RTBF La 1
RTBF La 2
TV 5
ARD
ZDF
WDR Fernsehen
NDR Fernsehen
RTL
Sat 1
3Sat
PRO 7
TRT int.

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/jorijn/domains/tvgids.jorijn.com/public_html/index.php on line 228

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/jorijn/domains/tvgids.jorijn.com/public_html/index.php on line 228
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
18:00
18:10
18:20
18:30
18:40
18:50
19:00
19:10
19:20
19:30
19:40
19:50
20:00
20:10
20:20
20:30
20:40
20:50
21:00
21:10
21:20
21:30
21:40
21:50
22:00
22:10
22:20
22:30
22:40
22:50
23:00
23:10
23:20
23:30
23:40
23:50
00:00
00:10
00:20
00:30
00:40
00:50
01:00
01:10
01:20
01:30
01:40
01:50
02:00
02:10
02:20
02:30
02:40
02:50
03:00
03:10
03:20
03:30
03:40
03:50
04:00
04:10
04:20
04:30
04:40
04:50
05:00
05:10
05:20
05:30
05:40
05:50
06:00
06:10
06:20
06:30
06:40
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:40
08:50
09:00
09:10
09:20
09:30
09:40
09:50
10:00
10:10
10:20
10:30
10:40
10:50
11:00
11:10
11:20
11:30
11:40
11:50
12:00
12:10
12:20
12:30
12:40
12:50
13:00
13:10
13:20
13:30
13:40
13:50
14:00
14:10
14:20
14:30
14:40
14:50
15:00
15:10
15:20
15:30
15:40
15:50
16:00
16:10
16:20
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
18:00
18:10
18:20
18:30
18:40
18:50
19:00
19:10
19:20
19:30
19:40
19:50
20:00
20:10
20:20
20:30
20:40
20:50
21:00
21:10
21:20
21:30
21:40
21:50
22:00
22:10
22:20
22:30
22:40
22:50
23:00
23:10
23:20
23:30
23:40
23:50
00:00
00:10
00:20
00:30
00:40
00:50
01:00
01:10
01:20
01:30
01:40
01:50
02:00
02:10
02:20
02:30
02:40
02:50
03:00
03:10
03:20
03:30
03:40
03:50
04:00
04:10
04:20
04:30
04:40
04:50
05:00
05:10
05:20
05:30
05:40
05:50
06:00
06:10
06:20
06:30
06:40
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:40
08:50
09:00
00:00 TV Oranje Nonstop
07:00 Kinderclips
08:00 TV Oranje Nonstop
18:00 Verzoekparade
19:00 Showflitsen
19:30 TV Oranje blikt terug: Holland Clip Festival
20:00 TV Oranje Nonstop
21:00 De Vlaamse top 10
22:00 TV Oranje Nonstop
23:55 NOS Journaal
00:15 Pauw
01:10 EenVandaag
01:45 NOS Journaal
01:55 NOS Journaal
02:25 Tekst-TV
05:55 Nederland in Beweging
06:10 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:40 NOS Journaal
06:45 NOS Journaal
06:50 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:10 Vandaag de Dag
07:30 NOS Journaal
07:40 Vandaag de Dag
08:00 NOS Journaal
08:10 Vandaag de Dag
08:30 NOS Journaal
08:40 Vandaag de Dag
09:00 NOS Journaal
09:15 Nederland in Beweging
09:30 NOS Journaal
09:40 MAX Geheugentrainer
10:00 NOS Journaal
10:15 NOS Journaal
10:30 NOS Journaal
10:40 NOS Journaal
11:00 NOS Journaal
11:15 NOS Journaal
11:30 NOS Journaal
11:40 NOS Journaal
12:00 NOS Journaal
12:15 NOS Journaal
12:30 NOS Journaal
12:40 NOS Journaal
13:00 NOS Journaal
13:20 NOS Journaal
13:35 NOS Journaal
14:00 NOS Het vragenuurtje
15:00 NOS Journaal
15:15 NOS Journaal
15:35 Pauw
16:30 50 jaar TROS Muziek
17:00 KRO Kindertijd
17:01 Verstoppertje
17:04 Raar
17:14 Afrika
17:18 Jayson en Bejne gooien glas en papier weg
17:20 Een tafelkleed van kant
17:25 Sesamstraat: Supergezonde monsters
17:35 Sesamstraat
17:55 Politieke Partijen: OSF
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag
18:45 NOS Sportjournaal
19:05 De Wereld Draait Door
20:00 NOS Journaal
20:30 Opsporing Verzocht
21:25 Opgelicht?!
22:20 De Rijdende Rechter
23:00 Pauw
23:55 NOS Journaal
23:00 2doc: Poetins kus
00:35 NTR Podium
01:36 De Nachtzoen
01:45 Nieuwsuur
02:45 Nieuwsuur
07:00 NOS Journaal met gebarentolk
07:15 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentolk
07:35 NOS Journaal
07:40 NOS Journaal
07:45 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentolk
08:15 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal
08:35 NOS Journaal
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
09:00 NOS Journaal met gebarentolk
09:15 Uitmarkt Live
10:00 2Doc: Wakker in een boze droom
11:05 Altijd Wat Monitor
11:35 De Wereld Draait Door
12:30 Man bijt hond
13:00 NOS Journaal
13:20 Radar
14:05 Spoorloos
15:00 Lingo
15:30 NPO Spirit
16:00 NOS Journaal
16:10 Kruispunt
16:35 Het jaar van Paus Franciscus
17:00 NOS Journaal
17:05 Geloof & 'n Hoop Liefde
17:35 Tijd voor MAX
18:25 Lingo
18:55 Man bijt hond
19:25 Vroege Vogels
19:55 Met het Mes op Tafel
20:25 Altijd Wat
21:15 Dit is de dag - Reportage
22:00 Nieuwsuur
23:00 2Doc: Pussy Riot - A Punk Prayer
23:55 Uitmarkt Live
23:25 The Tonight Show
00:10 De Wereld Draait Door
01:10 PowNews
01:30 NOS op 3
01:50 The Tonight Show
02:30 De Wereld Draait Door
03:20 PowNews
03:35 NOS op 3
03:47 Tekst-TV
06:30 Kabouter Plop
06:35 Barbapapa
06:40 Penelope
06:45 Nellie & Cezar
06:50 Bumba
07:00 Sesamstraat
07:15 Harry en Toto
07:20 Pingu
07:30 Olivia
07:40 Ringel Singel 19
07:45 Wickie de Viking
08:00 Buurman en Buurman
08:05 Shaun het schaap
08:15 Babar en de belevenissen van Badou
08:25 Huisje Boompje Beestje
08:45 NOS Jeugdjournaal
08:50 Raad eens hoeveel ik van je hou
09:00 Bruine beer in het blauwe huis
09:25 Hoelahoep
09:40 KRO Kindertijd
09:43 Afrika
09:44 Jayson en Bejne gooien glas en papier weg
09:46 Een tafelkleed van kant
09:49 Verstoppertje
09:51 Raar
10:05 Pororo
10:10 Teletubbies
10:12 Het kleine spookje Laban
10:40 Klumpies
10:45 Sesamstraat: Supergezonde monsters
10:55 Het Zandkasteel
11:15 Zoostraat 64
11:30 Pieter Konijn
11:40 Prinsessia
11:55 De Wereld van K3
12:25 Mike de ridder
12:35 Lassie Animated
13:00 Masha en de beer
13:05 Maya de bij
13:25 KRO Kindertijd
13:26 Fred in bad
13:36 De post
13:39 De wedstrijd van Boris
13:44 Wouter en Willem
13:50 Joe & Jack
13:55 Sesamstraat: 10 voor...
14:10 Sesamstraat
14:19 Super Grover 2.0
14:30 Mickey Mouse clubhuis
14:50 Sarah en Eend
15:00 Bol & Smik
15:10 De Smurfen
15:30 Peter Pan
15:50 Caps Club
16:15 SpangaS
16:35 Geboren jagers
17:10 Gek op jou!
17:20 Street Magic
17:35 Junior Songfestival 2014
18:05 Het verborgen eiland
18:23 Het Klokhuis
18:45 NOS Jeugdjournaal
19:00 SpangaS
19:20 Checkpoint
19:40 Catfish: the tv show
20:25 Vier Handen Op Eén Buik
21:20 Sprakeloos: Jurrien
21:50 Je Zal Het Maar Hebben
22:30 NOS op 3
22:45 PowNews
23:10 The Tonight Show
23:55 De Wereld Draait Door
00:00 RTL Boulevard
00:50 RTL Late Night
01:50 Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst
02:01 Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst
04:30 Teleshop 4: Morning Chat
05:00 Teleshop 4: Car Tracks
05:30 Teleshop 4: Ochtend Fit
06:00 Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst
06:30 RTL Nieuws
06:45 RTL Nieuws
07:00 RTL Nieuws
07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws
07:45 RTL Nieuws
08:00 RTL Nieuws
08:15 RTL Nieuws
08:30 RTL Nieuws
08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws
09:05 Dr. Phil
10:00 Koffietijd
11:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
11:35 The Bold And the Beautiful
12:10 The Bold And the Beautiful
12:40 Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst
13:00 RTL Travel
14:00 Home Is Where the Heart Is
15:00 Secret Millionaire
16:00 RTL Nieuws
16:05 Gênante Lijven
17:05 Dr. Phil
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:55 RTL Weer
20:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
20:30 Uitstel Van Executie
21:30 Een Dubbeltje Op Zijn Kant
22:30 RTL Late Night
23:40 RTL Nieuws
23:55 RTL Weer
23:30 TopChef: De 12 Provincies
00:30 Teleshop 5: Nachtlounge - Babes
02:01 Teleshop 5: Nachtlounge - Babes
05:30 RTL De Journal
06:00 Teleshop 5: Car Tracks
06:15 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
08:45 Teleshop 5: Dit Is Mijn Toekomst
09:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
09:50 Teleshop 5: Woningwijs
10:05 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
13:00 Teleshop 5: Dit Is Mijn Toekomst
14:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
16:05 Parental Control
16:30 The King Of Queens
17:00 Just Shoot Me
17:30 The King Of Queens
18:00 Flodder
18:30 Over De Kook
19:00 TopChef: De 12 Provincies
20:00 Wie Is De Chef?
20:30 Samantha & Michael Houden Zich Thai
21:30 Zon, Seks & Je Ouders In Shock
22:30 De Modepolitie 2.0
23:30 TopChef: De 12 Provincies
23:20 Utopia
00:05 Jupiler League
00:55 MasterChef Australie
01:55 Nachtmagazine
05:00 Loop: Hart van Nederland - Late editie
06:00 Loop: Hart van Nederland - Late Editie
06:25 Joyce Meyer: Enjoying Everyday Life
07:00 My Kitchen Rules
07:55 Tommy Teleshopping
13:55 Roseanne
14:25 Roseanne
15:00 60 Minute Makeover
15:55 Utopia
16:30 Everyday Gourmet with Justine Schofield
17:00 My Kitchen Rules
18:00 MasterChef Australie
19:00 Hart van Nederland - Vroege Editie
19:30 Utopia
20:05 Shownieuws
20:30 NCIS
21:30 NCIS
22:35 Hart van Nederland - Late Editie
22:55 Piets Weerbericht
23:00 Shownieuws
23:35 Utopia
00:00 Warehouse 13
00:55 Sons Of Anarchy
01:45 Teleshop 7: Nachtlounge - Flirts
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge - Flirts
05:30 Teleshop 7: Morning Chat
06:15 Teleshop 7: Car Tracks
07:00 Teleshop 7: Ochtend Fit
07:30 Teleshop 7: Tommy Teleshopping
08:30 RTL Z Voorbeurs
08:40 RTL Z Voorbeurs
08:50 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Nieuws
09:05 RTL Z Nieuws
09:20 RTL Nieuws
09:25 RTL Z Nieuws
09:40 RTL Nieuws
09:45 RTL Z Nieuws
10:00 RTL Nieuws
10:05 RTL Z Nieuws
10:20 RTL Nieuws
10:25 RTL Z Nieuws
10:40 RTL Nieuws
10:45 RTL Z Nieuws
11:00 RTL Nieuws
11:05 RTL Z Nieuws
11:20 RTL Nieuws
11:25 RTL Z Nieuws
11:40 RTL Nieuws
11:45 RTL Z Nieuws
12:00 RTL Nieuws
12:05 RTL Z Nieuws
12:20 RTL Nieuws
12:25 RTL Z Nieuws
12:40 RTL Nieuws
12:45 RTL Z Nieuws
13:00 RTL Nieuws
13:05 RTL Z Nieuws
13:20 RTL Nieuws
13:25 RTL Z Nieuws
13:40 RTL Nieuws
13:45 RTL Z Nieuws
14:00 RTL Nieuws
14:05 RTL Z Nieuws
14:20 RTL Nieuws
14:25 RTL Z Nieuws
14:40 RTL Nieuws
14:45 RTL Z Nieuws
15:00 RTL Nieuws
15:05 RTL Z Nieuws
15:20 Wekelijks Gesprek Met De Minister Van Financiën
15:30 RTL Z Opening Wall Street
15:35 RTL Nieuws
15:40 RTL Z Nieuws
15:50 RTL Z Opening Wall Street
16:00 RTL Nieuws
16:05 RTL Z Nieuws
16:20 RTL Nieuws
16:25 RTL Z Nieuws
16:40 RTL Nieuws
16:45 RTL Z Nieuws
17:00 RTL Nieuws
17:05 RTL Z Nieuws
17:20 RTL Nieuws
17:30 RTL Z Nieuws
17:45 RTL Z Nieuws
18:00 Cops
18:30 Politie Op Je Hielen
19:30 Stop! Politie
20:30 Johnny English
22:15 Code Name: the Cleaner
23:20 Law & Order: Special Victims Unit
00:10 Grey's Anatomy
01:05 Grey's Anatomy
02:00 Astro TV
02:30 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland
06:56 American Pickers
07:55 Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshopping
13:55 McLeod's Daughters
14:50 Achter Gesloten Deuren
15:45 American Pickers
16:45 American Pickers
17:40 Beschuldigd
18:40 Achter Gesloten Deuren
19:35 Grey's Anatomy
20:30 Grenzeloos Verliefd
21:35 Het Kinderziekenhuis
22:30 Kleine Baby's, Grote Zorg
23:30 Achter Gesloten Deuren
23:15 The Incredible Hulk
01:30 Nachtprogrammering
04:30 Loop: Hart van Nederland
06:00 Pause
18:00 Dumbest Stuff on Wheels
18:10 Rules of Engagement
18:40 Still Standing
19:05 Still Standing
19:35 The Big Bang Theory
20:00 The Big Bang Theory
20:30 Clash of the Titans
22:30 Conan: the Barbarian
23:15 Dr. Phil
00:10 Teleshop 8: Nachtlounge - Hollandse Meiden
02:01 Teleshop 8: Nachtlounge - Hollandse Meiden
05:30 Teleshop 8: Car Tracks
06:00 Teleshop 8: Ochtend Fit
06:30 Elias
06:40 Strawberry Shortcake
07:03 Bobo
07:08 Sprookjesboom
07:14 Sprookjesboom
07:21 Chuggington Medaille Race
07:26 Ernst, Bobbie En De Rest
07:41 Chloe's Toverkast
07:52 Brandweerman Sam
08:03 Totally Fit Kidz
08:13 Chuggington
08:27 Minikids: De Wielen Van De Bus
08:37 Minikids: Wolleke
08:45 Minikids: Musti
08:50 Minikids: Boom & Reds
08:57 Minikids: Fien & Teun
09:03 Minikids: Jokie
09:08 Efteling TV: TiTaToverfeest
09:23 Minikids: Sprookjes Van Klaas Vaak
09:34 Minikids: Bibaboerderij
09:49 Minikids: 2 Kleine Kleutertjes
09:53 Minikids: Jokie
10:00 Teleshop 8: Tommy Teleshopping
15:02 Sprookjes
15:15 Efteling TV: Het Mysterie Van...
15:47 Robin Hood
15:58 Vipo
16:11 De Daltons
16:19 Minuscule
16:25 Efteling TV: Het Mysterie Van...
16:58 WSV De Optimist
17:05 The Nanny
17:35 Goede Tijden, Slechte Tijden
18:05 The Bold And the Beautiful
18:30 The Bold And the Beautiful
19:00 Bed & Breakfast UK
19:30 Bed & Breakfast UK
20:00 Judge Judy
20:30 Sandra Bullock Week: the Net
22:45 Sex And the City
23:15 Dr. Phil
23:40 Married with Children
00:05 South Park
00:30 Futurama
00:55 Family Guy
01:20 Inside Amy Schumer
01:45 Tosh.0
02:05 Married with Children
02:30 Married with Children
02:50 South Park
03:15 South Park
03:35 Brickleberry
03:55 Men at Work
04:15 Men at Work
04:35 Men at Work
04:55 Men at Work
05:15 Men at Work
05:35 Men at Work
06:00 Men at Work
06:20 Men at Work
06:40 Men at Work
07:00 Men at Work
07:20 Men at Work
07:45 Men at Work
08:05 Men at Work
08:30 Married with Children
08:55 Married with Children
09:20 That '70s Show
09:45 That '70s Show
10:05 The Office
10:30 Scrubs
10:55 Men at Work
11:20 Men at Work
11:40 Men at Work
12:00 Men at Work
12:25 Futurama
12:50 South Park
13:10 Men at Work
13:35 Men at Work
14:00 Men at Work
14:20 Family Guy
14:45 South Park
15:05 Community
15:30 Community
15:55 That '70s Show
16:20 That '70s Show
16:45 Friends
17:05 Friends
17:30 Futurama
17:55 South Park
18:20 Family Guy
18:45 The Office
19:05 Scrubs
19:30 Futurama
19:55 South Park
20:20 Family Guy
20:45 Community
21:05 Community
21:30 That '70s Show
22:00 That '70s Show
22:25 Friends
22:50 Friends
23:10 Married with Children
23:40 Married with Children
23:45 Nightmare Next Door
00:35 Solved
01:25 Body Bizarre
02:15 OCD Hospital
03:05 24 Hours in A&E
03:55 Nightmare Next Door
04:45 Something Borrowed, Something New
05:10 Cake Boss
05:35 Cake Boss
06:00 LA Ink
06:50 One Born Every Minute UK
07:40 Four Weddings Canada
08:30 Something Borrowed, Something New
08:55 Little People, Big World
09:20 Little People, Big World
09:45 Beauty & the Geek Australia
10:35 Pregnant in Heels
11:25 You Deserve This House
12:15 Kitchen Boss
12:40 Cake Boss
13:05 Cake Boss
13:30 Secret Eaters
14:20 Jon & Kate Plus 8
15:10 One Born Every Minute UK
16:00 LA Ink
16:50 Something Borrowed, Something New
17:15 I Wanna Marry Harry
18:05 Cake Boss
18:30 Cake Boss
19:00 Little People, Big World
19:30 Little People, Big World
20:00 Four Weddings Canada
21:00 I Wanna Marry Harry
22:00 Prom Wars
22:55 On the Case with Paula Zahn
23:45 Nightmare Next Door
00:00 Surviving the Cut
01:00 Bullet Points
01:55 Gold Divers
03:20 American Digger
03:45 Dual Survival
04:40 American Guns
05:35 South Beach Classics
06:00 How It's Made
06:25 How It's Made
06:50 Ultimate Survival
07:40 Alaska's Great Race
08:30 Wheeler Dealers Revisited
09:20 Huge Moves
10:10 Auction Hunters
10:35 Auction Hunters
11:00 Ice Cold Gold
11:50 Gold Divers
13:30 How It's Made
14:00 How It's Made
14:30 Extreme Engineering
15:25 Extreme Loggers
16:20 Moonshiners
17:15 Overhaulin' 2013
18:10 Auction Hunters
18:40 Auction Hunters
19:10 Huge Moves
20:05 World's Biggest Ship
21:00 Strip the City
22:00 Rise of the Machines
23:00 Mighty Planes
00:00 Inside 9/11
01:00 Drugs Inc.
01:55 Ultimate Survival Alaska
02:50 Inside 9/11
03:40 Drugs Inc.
04:30 Ultimate Survival Alaska
05:15 Filthy Riches
06:00 Megafactories
06:50 Building Wild
07:35 Do or Die
08:00 Brain Games
08:20 Dog Whisperer
09:05 Yukon Gold
09:50 Air Crash Investigation
10:40 Drugs Inc.
11:30 Ultimate Survival Alaska
12:25 Cosmos: A Spacetime Odyssey
13:20 To Catch a Smuggler
14:15 Ultimate Survival Alaska
15:10 Air Crash Investigation
16:05 Wicked Tuna
17:00 Brain Games
17:30 Do or Die
18:00 Inside 9/11
19:00 Yukon Gold
20:00 The Happenings
21:00 None of the Above
21:30 None of the Above
22:00 The '80s: The Decade That Made Us
23:00 King of Coke
23:30 Killing Season
01:00 Hours
02:45 The Frozen Ground
04:35 Beowulf
06:30 Spring Breakers
08:00 Percy Jackson: Sea of Monsters
09:45 The Lucky One
11:25 Dead Man Walking
13:25 The Butler
15:35 Epic
17:15 Chez Nous
18:55 Jackass Presents: Bad Grandpa
20:30 Manhattan
21:30 Hoe duur was de suiker
23:30 Film1 Close Up
23:45 Bounty Killer
23:50 For the Love of Food
00:20 Market Flavours
00:50 For the Love of Food
01:20 Jamie at Home
01:50 First Aid Kitchen
02:20 The Taste of Life Basics
02:45 Rudolph's Bakery
03:15 Sara La Fountain
03:45 Exploring the Vine
04:10 Market Flavours
04:40 In Search of Perfection
05:10 Jamie's Great Britain
06:00 Fast, Fresh, Simple
06:25 Annabel Langbein: The Free Range Cook
06:50 Market Flavours
07:15 For the Love of Food
07:40 Grenzeloos koken
07:55 Grenzeloos koken
08:10 First Aid Kitchen
08:40 Makkelijke maaltijd
09:10 Smaakpupillen
09:35 Rudolph's Little Bakery
10:05 Rudolph's Bakery
10:35 Jamie's Great Britain
11:30 Sara La Fountain
12:00 Rudolph's Bakery
12:30 Grenzeloos koken
12:45 Grenzeloos koken
13:00 First Aid Kitchen
13:30 Rudolph's Bakery
14:00 The Taste of Life Basics
14:30 The Taste US
15:30 Jamie at Home
16:00 Rudolph's Little Bakery
16:30 Smaakpupillen
17:00 Rudolph's Bakery
17:30 Grenzeloos koken
17:45 Grenzeloos koken
18:00 Makkelijke maaltijd
18:30 Rudolph's Bakery
19:00 The Taste US
20:00 Rudolph's Little Bakery
20:30 Artisti del Gusto - Illy
20:45 Artisti del Gusto - Illy
21:00 Jamie's Great Britain
21:55 Exploring the Vine
22:20 In Search of Perfection
22:50 The Taste US
23:50 For the Love of Food
23:10 Amazon
00:05 Dagelijkse kost
00:20 Iedereen beroemd
00:45 Journaallus
09:00 Radio 2 op Één
12:00 Zomerbeelden
12:20 Dagelijkse kost
12:35 De premiejagers
13:00 Het journaal
13:25 Het weer
13:30 Iedereen beroemd
13:50 Thuis
14:15 VS vanuit de hemel
14:40 Brothers & Sisters
15:20 De topcollectie van ...
15:55 Clips
16:00 Sporza: Ronde van Spanje
18:00 Het journaal
18:10 Het weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 Iedereen beroemd
20:05 Het weer
20:10 Thuis
20:40 Normale mensen
21:30 Café Corsari
22:20 Het journaal
22:35 Buitengewoon
23:01 Keno
23:02 Euromillions
23:05 Het weer
23:10 Dagelijkse kost
23:25 Iedereen beroemd
23:50 Journaallus
23:50 Canvaslus
06:00 De ochtend
09:00 Terzake
09:35 Reyers laat
10:20 Zomerbeelden
12:31 Pause
14:15 Canvascrack
14:45 100"
14:47 Extra Time
15:37 100"
15:40 MeMotv
16:27 100"
16:30 Sporza: WK Volleybal
18:05 100"
18:07 Solsidan
18:30 100"
18:32 Belpop
19:22 100"
19:25 Canvascrack
20:00 Terzake
20:40 Doomsday - World War I
21:30 The Americans
22:20 Reyers laat
23:00 Villa des Roses
22:00 Terminator 2: Judgement Day
00:20 The Middle
00:45 The Middle
01:10 'Til Death
01:35 'Til Death
02:00 'Til Death
02:20 The Incredible Dr. Pol
03:05 The Life We Lead
03:50 Double Wedding
05:15 'Til Death
05:35 'Til Death
06:00 The Simpsons
06:25 The Simpsons
06:50 The Simpsons
07:15 The Simpsons
07:40 The Simpsons
08:05 The Simpsons
08:30 The Simpsons
08:55 The Simpsons
09:20 The Simpsons
09:45 The Simpsons
10:10 The Life We Lead
11:00 The Middle
11:25 The Middle
11:50 'Til Death
12:15 The Incredible Dr. Pol
13:10 Storage Wars Canada
13:35 Storage Wars Canada
14:00 The Life We Lead
15:00 Edge of America
16:55 The Incredible Dr. Pol
17:50 Bid & Destroy
18:15 Storage Wars Canada
18:40 Storage Wars Canada
19:05 The Simpsons
19:30 The Simpsons
19:55 The Simpsons
20:20 The Simpsons
20:45 The Simpsons
21:10 House
22:00 Storage Wars Canada
22:25 Bid & Destroy
22:50 Gala Voetballer van het Jaar
23:50 Hoarders
21:05 TENNIS: US Open in New York (VS)
01:00 TENNIS: Game, Set & Mats
01:05 TENNIS: US Open in New York (VS)
03:00 TENNIS: US Open in New York (VS)
05:00 TENNIS: US Open in New York (VS)
07:00 TENNIS: US Open in New York (VS)
08:30 WIELRENNEN: Vuelta a España
09:30 TENNIS: US Open in New York (VS)
13:00 PAARDENSPORT: Wereldruiterspelen in Frankrijk
13:30 DIVERSE SPORTEN: WATTS
14:30 WIELRENNEN: Vuelta a España
16:00 WIELRENNEN: Vuelta a España
17:45 TENNIS: US Open in New York (VS)
21:00 TENNIS: Game, Set & Mats
21:05 TENNIS: US Open in New York (VS)
17:00 TENNIS: US Open in New York (VS)
03:00 TENNIS: US Open in New York (VS)
10:00 WIELRENNEN: Vuelta a España
11:00 TENNIS: US Open in New York (VS)
13:00 WIELRENNEN: Vuelta a España
14:30 TENNIS: US Open in New York (VS)
17:00 TENNIS: US Open in New York (VS)
00:00 Jupiler League Highlights
01:00 Eredivisie Highlights
02:00 Jupiler League Highlights
03:00 Eredivisie Highlights
04:00 Jupiler League Highlights
05:00 Eredivisie Highlights
06:00 FOX Sports Highlights
06:30 Go Ahead Eagles - Willem II
08:10 FOX Sports Highlights
08:30 Eredivisie Highlights
09:30 PSV TV
09:50 Feyenoord TV
10:10 Ajax TV
10:30 FC Dordrecht - AZ
12:10 FOX Sports Highlights
12:30 Excelsior - Heracles Almelo
14:10 FOX Sports Highlights
14:30 PSV TV
14:50 Feyenoord TV
15:10 Ajax TV
15:30 FC Groningen - Ajax
17:10 FOX Sports Highlights
17:25 Eredivisie Highlights
18:30 PSV TV
18:50 Feyenoord TV
19:10 Ajax TV
19:30 Twente Doc: Aflevering 1
20:30 Eredivisie Highlights
21:30 FOX Sports Highlights
22:00 PSV TV
22:20 Feyenoord TV
22:40 Ajax TV
23:00 Twente Doc: Aflevering 1
00:00 Ligue 1
01:45 Jupiler Pro League
03:30 Bundesliga
05:15 Primera Division
07:00 Samenvatting
07:15 Samenvatting
07:30 Samenvatting
07:45 Samenvatting
08:00 Samenvatting
08:10 Samenvatting
08:20 Samenvatting
08:30 Samenvatting
08:40 Samenvatting
08:50 Samenvatting
09:00 2014 FIBA Basketball World Cup
10:30 Turkse Super League
11:00 Hoogtepunten
12:00 Primera Division
13:00 Bundesliga
14:00 Diamond League
14:30 MotoGP
15:30 Samenvatting
15:40 Samenvatting
15:50 2014 FIBA Basketball World Cup
17:20 2014 FIBA Basketball World Cup
19:30 Hoogtepunten
20:30 Samenvatting
20:45 Samenvatting
21:00 Samenvatting
21:15 Samenvatting
21:30 Samenvatting
21:40 Samenvatting
21:50 Samenvatting
22:00 Samenvatting
22:10 Samenvatting
22:20 Samenvatting
22:30 2014 FIBA Basketball World Cup
00:00 Golfing World
01:00 European Tour Weekly
03:00 European Tour Weekly
07:00 D+D Real Czech Masters
08:00 The Barclays Hoogtepunten
09:00 Web.com Tour
10:00 Golfing World
11:00 Inside the PGA
11:30 European Tour Weekly
12:00 Italian Open
16:00 Italian Open
20:00 Golfing World
21:00 Pga 2014
23:00 Golfing World
23:30 WTA
01:00 ATP World Tour 250
04:00 ATP World Tour 250
05:30 WTA
07:00 Wimbledon Classic 1975
07:30 ATP World Tour 250
10:30 ATP World Tour 250
12:00 WTA
14:00 WTA
15:30 ATP World Tour 250
18:30 ATP World Tour 250
20:00 Magazine
20:30 Fed Cup
21:30 WTA
23:30 WTA
23:50 Nitro Circus
06:00 Ride Guide Snow 2009
06:30 Ride Guide Snow 2009
06:55 Drag Racing: Nhra Sportsman Series
07:50 X Games 18
08:45 Ama Motocross 2012
09:40 Fantasy Factory
10:05 Fantasy Factory
10:35 Pro Bull Riders 2012
11:30 Mtb Heroes
11:55 Mtb Heroes
12:25 Night Of the Jumps 2013
13:20 Silent Revolution
14:15 Fantasy Factory
14:40 Fantasy Factory
15:10 Drag Racing: Nhra Sportsman Series
16:05 X Games 18
17:00 Mtb Heroes
17:25 Mtb Heroes
17:55 Pro Bull Riders 2012
18:50 Night Of the Jumps 2013
19:45 Drag Racing: Nhra Sportsman Series
20:40 X Games 18
21:35 Pro Bull Riders 2012
22:30 Shark Fights
23:25 Nitro Circus
23:50 Nitro Circus
23:45 Gomorra
00:40 Allure
02:15 Allie Haze: True Sex
04:50 Ip Man: The Final Fight
06:30 Now You See Me
08:20 Zodiac
10:55 The Expendables 2
12:35 ATM
14:05 App
15:20 Gomorra
16:15 Black Rock
17:35 The Colony
19:05 Vehicle 19
20:30 Frankenstein's Army
21:50 Dark Skies
23:25 Elevator
23:45 Concrete Blondes
01:20 Tim Burton's Corpse Bride
02:35 Valentino
04:00 Don Jon
05:30 Goats
07:00 Mickey Mouse
07:10 Mickey Mouse
07:20 Mickey Mouse
07:30 Alfred J. Kwak
07:55 The Pink Panther
08:20 Girl Most Likely
10:05 LOL: Laughing Out Loud
11:45 The Food Guide to Love
13:20 Verliefd op Ibiza
15:20 De jongen die niet meer praatte
17:10 Angels Sing
18:40 Astérix et Obélix: Au service de Sa majesté
20:30 3, 2, 1 ... Frankie Go Boom
22:00 Playing Mona Lisa
23:35 Feuten: Het feestje
22:40 Momma's Man
00:15 Short Term 12
01:50 Eastern Drift
03:40 Out There
05:15 Jelly
07:00 Can't Stand Losing You
08:20 Elton John in Concert
09:40 As I Lay Dying
11:30 Bad Family
13:00 Mad Men
14:00 Accused
15:00 Blackbird
16:45 Paradies: Hoffnung
18:15 Jess + Moss
19:40 Halley
21:00 Film1 Close Up
21:15 Borgman
23:05 Helena from the Wedding
23:35 Killer Klowns from Outer Space
01:00 Marty
02:30 Fellini - Satyricon
04:40 The Killing Box
06:00 The Boyfriend School
07:40 Topkapi
09:35 The Happy Ending
11:25 Diggstown
13:00 The Manhattan Project
14:55 Bad Influence
16:35 Juggernaut
18:25 Chattahoochee
20:00 Marty
21:30 Fellini - Satyricon
23:40 The Killing Box
00:00 Law & Order: UK
01:00 Snapped: Women Who Kill
02:00 Snapped: Women Who Kill
02:50 Shattered
03:40 Shattered
04:30 Rookie Blue
06:00 Flashpoint
06:45 Murder, She Wrote
07:40 Rookie Blue
08:25 Law & Order
09:15 Rookie Blue
10:00 Murder, She Wrote
11:00 Monk
12:00 Flashpoint
13:00 Law & Order
14:00 Murder, She Wrote
15:00 Murder, She Wrote
16:00 Law & Order: Criminal Intent
17:00 Law & Order: Criminal Intent
18:00 Flashpoint
19:00 Monk
20:00 Law & Order
21:00 The Closer
22:00 16 Blocks
00:00 Warehouse 13
01:00 Tasmanian Devils
02:50 Dragon Wasps
04:30 Haven
06:10 Haven
07:00 Ghost Hunters
07:50 Haven
08:40 Haven
09:30 Stargate SG-1
10:20 Hercules: The Legendary Journeys
11:10 Haven
12:00 Ghost Hunters
13:00 Stargate SG-1
14:00 Haven
15:00 Ghost Hunters
16:00 Hercules: The Legendary Journeys
17:00 Stargate SG-1
18:00 Haven
19:00 Haunted Collector
20:00 Haunted Collector
21:00 Continuum
22:00 Continuum
23:00 Super Cyclone
23:35 RuPaul's Drag Race
00:25 Queer as Folk
01:22 XOX Betsey Johnson
02:15 Orphan Black
03:05 Orphan Black
03:50 Shameless
04:40 Come Fly with Me
05:00 Celebrity Style Stories
05:25 Big Freedia
05:50 Thom's Warehouse
06:00 Work Out
06:45 Raw
07:40 Misfits
08:30 Shameless
09:15 Alan Carr: Chatty Man
10:00 Dangerous Affairs
10:45 OUTmusic
11:30 The Jaquie Brown Diaries
11:55 Home By Novogratz
12:15 Work Out
13:00 Raw
13:55 Misfits
14:40 Shameless
15:30 Alan Carr: Chatty Man
16:20 Dangerous Affairs
17:05 OUTmusic
18:00 RuPaul's Drag Race
18:50 Queer as Folk
19:35 Golden Gays
20:05 Margreet Dolman
20:55 Big Freedia
21:15 Homorazzi
21:45 Big Freedia
22:05 Drag Queens Of London
22:50 RuPaul's Drag U
23:35 RuPaul's Drag Race
23:30 Elysium
01:15 Texas Chainsaw Massacre
02:45 The (Dead Mothers) Club
03:55 Elizabeth
06:00 Seven Days in Utopia
07:35 Hollywood Buzz
08:05 Iron Man 3
10:15 Foster
11:45 Look Who's Talking Too
13:05 Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
14:20 Mike Tyson: Undisputed Truth
15:45 The Words
17:30 Ray Donovan
18:30 The Soloist
20:30 InRealLife
22:00 Behind the Candelabra
23:55 The Man with the Iron Fists
22:45 Fast & Furious 6
00:55 Trainspotting
02:30 Het bombardement
04:15 My Girl
06:00 Pay It Forward
08:00 A Dark Truth
09:50 Veep
10:20 Fast & Furious 6
12:30 Oz, the Great and Powerful
14:40 Pay It Forward
16:40 R.I.P.D.
18:20 Veep
18:50 Anna Karenina
21:00 Mistresses
21:50 The Apparition
23:15 This Is the End
23:35 Ray Donovan
00:40 The Stranger Within
02:10 Make Your Move
04:00 American History X
06:00 Scary Movie 4
07:25 Argo
09:30 Straight A's
11:00 Bless Me, Ultima
12:50 Game of Thrones
13:45 Game of Thrones
14:40 Jumanji
16:30 True Detective
17:35 Angela's Ashes
20:00 The Normal Heart
22:15 Ray Donovan
23:20 Boardwalk Empire
00:00 Joyful Noise
01:55 A Good Day to Die Hard
03:35 Het meisje met negen pruiken
05:30 The Samaritan
07:00 Mud
09:15 Hard Eight
10:55 Free Samples
12:15 Election
14:00 Love and Fungi
15:35 Matchstick Men
17:30 Bobby en de geestenjagers
19:00 Song for Marion
20:30 Film1 Close Up
20:45 Runner Runner
22:15 To the Wonder
00:00 RTL Travel's Hotlist
01:00 Wie Is De Reisleider
02:01 Drop Dead Diva
03:00 Look Of Love
04:00 Wie Is De Reisleider
05:00 Remodeled
06:00 ECHTE GOOISCHE MEISJES
07:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
07:25 The Bold And the Beautiful
07:45 The Bold And the Beautiful
08:10 RTL Travel's Hotlist
09:00 Wie Is De Reisleider
10:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
10:30 Goede Tijden, Slechte Tijden
11:00 The Bold And the Beautiful
11:30 The Bold And the Beautiful
12:00 Drop Dead Diva
13:00 Keasha's Perfect Dress
13:30 Keasha's Perfect Dress
14:00 Remodeled
15:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
15:30 Home Cooking Made Easy
16:00 Home Cooking Made Easy
16:30 Luke Nguyen's Vietnam
17:00 Luke Nguyen's Vietnam
17:30 The Bold And the Beautiful
18:00 The Bold And the Beautiful
18:30 Drop Dead Diva
19:30 Goede Tijden, Slechte Tijden
20:00 How To Look Good Naked
21:00 Look Of Love
22:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
22:25 Drop Dead Diva
23:15 The Bold And the Beautiful
23:38 The Bold And the Beautiful
23:30 Van Speijk
00:30 Salamander
01:30 72 Hours
02:01 Salamander
03:01 Salamander
04:00 CSI: New York
04:50 CSI: New York
05:40 Salamander
06:30 Homicide Hills
07:20 Homicide Hills
08:10 Fast Forward
09:00 Pablo Escobar, the Drug Lord
10:00 Ashes To Ashes
11:00 The Beast
12:00 72 Hours
12:30 FBI: Criminal Pursuit
13:30 CSI: New York
14:20 CSI: New York
15:10 CSI: New York
16:00 Pablo Escobar, the Drug Lord
17:00 Van Speijk
18:00 CSI: Miami
19:00 Pablo Escobar, the Drug Lord
20:00 The Real Hustle
20:30 The Real Hustle
21:00 FBI: Criminal Pursuit
22:00 Happily Never After
23:00 Wicked Attraction
23:50 Kees & Co
00:20 Dharma & Greg
00:40 Dharma & Greg
01:05 Third Rock from the Sun
01:25 Third Rock from the Sun
01:50 The A-team
02:35 The A-team
03:20 Empty Nest
03:45 Empty Nest
04:05 Unhappily Ever After
04:30 The A-team
05:15 The A-team
06:00 Third Rock from the Sun
06:25 Home Improvement
06:50 Home Improvement
07:10 The A-team
08:00 The A-team
08:50 My Wife And Kids
09:10 My Wife And Kids
09:35 Home Improvement
10:00 Home Improvement
10:25 Sam Sam
10:50 Sam Sam
11:15 Het Zonnetje in Huis
11:40 Het Zonnetje in Huis
12:05 Kees & Co
12:35 Kees & Co
13:05 Dharma & Greg
13:30 Dharma & Greg
13:55 Third Rock from the Sun
14:20 Third Rock from the Sun
14:45 Go On
15:05 The Crazy Ones
15:30 My Wife And Kids
15:55 My Wife And Kids
16:15 Sam Sam
16:45 Sam Sam
17:10 Het Zonnetje in Huis
17:35 Het Zonnetje in Huis
18:05 Kees & Co
18:35 Kees & Co
19:05 Dharma & Greg
19:30 Dharma & Greg
19:55 Go On
20:20 The Crazy Ones
20:45 My Wife And Kids
21:05 My Wife And Kids
21:30 Sam Sam
22:00 Sam Sam
22:25 Het Zonnetje in Huis
22:50 Het Zonnetje in Huis
23:20 Kees & Co
23:50 Kees & Co
23:55 Call Me Fitz
00:15 Ugly Americans
00:35 Chuck
01:20 Drawn Together
01:40 Reno 911!
02:00 Call Me Fitz
02:20 Ugly Americans
02:40 Chuck
03:25 Call Me Fitz
03:45 The Daily Show
04:05 The Colbert Report
04:25 The Daily Show
04:45 The Colbert Report
05:10 The Daily Show
05:30 The Colbert Report
06:00 The Daily Show
06:20 The Colbert Report
06:45 The Daily Show
07:05 The Colbert Report
07:30 The Daily Show
07:50 The Colbert Report
08:15 The Daily Show
08:35 The Colbert Report
09:00 The Daily Show
09:20 The Colbert Report
09:45 The Daily Show
10:05 The Colbert Report
10:35 The Daily Show
10:55 The Colbert Report
11:20 The Daily Show
11:40 The Colbert Report
12:00 The Daily Show
12:20 The Colbert Report
12:40 The Daily Show
13:00 The Graham Norton Show
13:45 The Alternative Comedy Experience
14:05 John Oliver's New York Stand Up Show
14:50 The Daily Show
15:10 The Alternative Comedy Experience
15:30 The Graham Norton Show
16:10 John Oliver's New York Stand Up Show
16:55 The Alternative Comedy Experience
17:15 The Office
17:35 The Graham Norton Show
18:20 John Oliver's New York Stand Up Show
19:00 The Daily Show
19:20 The Colbert Report
19:40 The Graham Norton Show
20:25 John Oliver's New York Stand Up Show
21:05 Drawn Together
21:25 Reno 911!
21:50 Call Me Fitz
22:10 Ugly Americans
22:30 Chuck
23:15 Drawn Together
23:35 Reno 911!
23:55 Call Me Fitz
00:00 Absolutely Fabulous
00:30 Less than kind
00:54 HumorTV Kort
01:00 Dead Ringers
01:25 Zo: Raymann
02:10 In Den Gulden Draeck
02:20 Lieve Liza
02:48 HumorLab
02:51 HumorTV Kort
02:55 Het leukste dorpsmeisje
02:56 Absolutely Fabulous
03:25 Nachtprogrammering
06:00 Zo: Raymann
06:45 De Klusjesmannen
07:05 De Dino show
07:30 In Den Gulden Draeck
07:40 Lieve Liza
08:05 In Goed Gezelschap
08:30 In Goed Gezelschap
08:55 De Mike & Thomas Show
09:25 In Goed Gezelschap
09:53 HumorTV Kort
09:55 De Mike & Thomas Show
10:25 De Kwis
11:07 HumorTV Kort
11:10 Gebak van Krul
11:30 In Goed Gezelschap
12:05 De Klusjesmannen
12:30 In Goed Gezelschap
12:54 HumorTV Kort
12:55 De Mike & Thomas Show
13:30 De Kwis
14:07 HumorTV Kort
14:10 Gebak van Krul
14:35 In Goed Gezelschap
15:10 De Klusjesmannen
15:30 Less than kind
15:54 HumorTV Kort
16:00 Dead Ringers
16:25 Zo: Raymann
17:10 In Den Gulden Draeck
17:21 Gloria neemt het letterlijk
17:22 Lieve Liza
17:50 HumorTV Kort
17:54 Het leukste dorpsmeisje
17:58 HumorLab
18:00 In Goed Gezelschap
18:24 HumorLab
18:27 Gloria neemt het letterlijk
18:30 De Mike & Thomas Show
18:59 Gloria neemt het letterlijk
19:00 De Kwis
19:40 Gebak van Krul
20:00 In Goed Gezelschap
20:35 De Klusjesmannen
21:00 Absolutely Fabulous
21:27 Het leukste dorpsmeisje
21:30 Less than kind
21:55 HumorLab
22:00 Dead Ringers
22:30 Zo: Raymann
23:15 In Den Gulden Draeck
23:26 HumorTV Kort
23:30 Lieve Liza
23:56 De Omgekeerde Talkshow
00:00 The Weakest Link
00:45 Spooks
01:40 EastEnders
02:05 Doctors
02:35 Roger & Val Have Just Got In
03:05 Hustle
03:55 The Stephen K Amos Show
04:25 Silent Witness
05:15 The Weakest Link
06:00 Show Me Show Me
06:25 Gigglebiz
06:40 The Green Balloon Club
07:05 Little Human Planet
07:10 Show Me Show Me
07:35 Gigglebiz
07:50 The Green Balloon Club
08:15 The Weakest Link
09:00 After You've Gone
09:30 Roger & Val Have Just Got In
10:00 EastEnders
10:30 Doctors
11:00 Hustle
11:50 Call the Midwife
12:40 Roger & Val Have Just Got In
13:10 The Stephen K Amos Show
13:40 After You've Gone
14:10 EastEnders
14:40 Doctors
15:10 Hustle
16:00 Call the Midwife
16:55 The Stephen K Amos Show
17:25 The Weakest Link
18:10 EastEnders
18:40 Doctors
19:10 Hustle
20:00 The Old Guys
20:30 As Time Goes By
21:00 Call the Midwife
21:50 Return to Cranford
22:45 Return to Cranford
23:40 Return to Cranford
23:30 Women Behind Bars
00:25 Police Ten 7
00:50 Exhibit A
01:15 Exhibit A
01:40 Cheaters
02:35 Crime Stories
03:25 Judge Judy
03:50 Judge Judy
04:15 Women Behind Bars
05:05 City Hospital
06:00 The Force
06:25 The Force
06:50 Babies: Special Delivery
07:40 Fat Doctor
08:30 Rapid Response
08:55 City Hospital
09:45 Medical Detectives
10:10 Medical Detectives
10:35 Pretty Dangerous
11:00 Judge Judy
11:25 Judge Judy
11:50 On Duty
12:15 Cheaters
13:05 Babies: Special Delivery
13:55 Rapid Response
14:20 Fat Doctor
15:10 Judge Judy
15:35 Judge Judy
16:00 Cheaters
16:50 Medical Detectives
17:15 Medical Detectives
17:40 On Duty
18:05 Babies: Special Delivery
18:55 Pretty Dangerous
19:20 Police Ten 7
19:45 Police Ten 7
20:10 Judge Judy
20:35 Judge Judy
21:00 Cheaters
21:50 Crime Stories
22:40 Unsolved Mysteries
23:30 Women Behind Bars
00:00 Outnumbered
00:25 Gilmore Girls
01:15 Boston Legal
02:00 Outnumbered
02:35 Outnumbered
03:10 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
03:55 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
04:45 Boston Legal
05:30 Outnumbered
06:00 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
06:45 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
07:35 Outnumbered
08:10 Boston Legal
09:00 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
09:50 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
10:40 Gilmore Girls
11:30 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
12:20 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
13:10 Boston Legal
13:55 Outnumbered
14:25 Outnumbered
14:55 The Mindy Project
15:20 The Mindy Project
15:45 Gilmore Girls
16:30 Gilmore Girls
17:20 Kendra on Top
17:45 Joan & Melissa: Joan Knows Best?
18:35 Outnumbered
19:05 Outnumbered
19:35 The Mindy Project
20:00 The Mindy Project
20:25 Gilmore Girls
21:10 True Blood
22:00 Chicago Fire
22:50 Boston Legal
23:35 Chicago Fire
23:55 Ridiculousness
00:20 The Valleys
01:10 The Valleys
02:00 Ridiculousness
02:20 Ridiculousness
02:40 Night Videos
06:00 MTV Breakfast Club
07:00 Top 7 at 7
07:30 MTV Breakfast Club
09:00 3 from 1
10:00 Fantastic Music Videos
10:50 Catfish: The TV Show
11:35 Catfish: The TV Show
12:25 Friendzone
12:50 The Ex and the Why
13:15 The Ex and the Why
13:40 Made
14:25 Teen Mom 3
15:10 Awkward
16:00 Awkward
16:50 Made
17:35 MTV VMA's 2014
18:00 Girl Code
18:20 House of Food
19:10 MTV Hoods
19:35 MTV Hoods
20:00 VH1's 40 Greatest Pranks 4
20:50 Scrubbing In
21:40 Catfish: The TV Show
22:35 Catfish: The TV Show
23:30 Ridiculousness
23:55 Ridiculousness
00:00 Brand New's Most Wanted
01:30 Trendpool
03:00 Future Hits
06:00 Brand New's Most Wanted
07:30 Future Hits
09:00 Brand New's Most Wanted
10:30 Future Hits
12:00 Brand New's Most Wanted
13:30 Future Hits
15:00 Brand New's Most Wanted
16:30 Future Hits
18:00 Brand New's Most Wanted
19:30 Trendpool
21:00 Brand New's Most Wanted
22:30 Future Hits
23:42 Bizet - L'Arlésienne Suite Nr. 2
00:01 Puccini - Il trittico
02:52 Venezuelan Brass Ensemble - Gran Fanfare
04:19 Beethoven - Sonate Nr. 23 deel II en III
04:33 Verbier 2007 - Bach & Beethoven
05:34 Fabio Luisi dirigeert Mahler
07:14 Sjostakovitsj Mars uit de Suite voor variété-orkest Nr. 1
07:18 Mompou - Jeunes filles au jardin
07:22 Bach - Nun komm, der Heiden Heiland
07:30 Piazzolla - Vier Seizoenen van Buenos Aires III
07:37 Franck - Prélude, fugue et variation
07:41 Bach - Brandenburgs Concert Nr. 2
07:57 Bach - Brandenburgs Concert Nr. 5
08:16 Tosti - Aprile
08:20 Mendoza - Guerra de Secciones
08:34 Albéniz - Iberia, boek I
08:55 Classical Clips
09:12 Brandenburgs Concert Oostenrijk
09:18 Classical Clips
09:47 Annett Andriesen ontmoet Ioan Holender
09:58 In search of Haydn
11:41 Scarlatti - Sonate in d mineur
11:48 Abreu - Tico-Tico no Fubá
11:55 Ensemble Una Stella
13:06 Annett Andriesen ontmoet Sergej Leiferkus
13:22 Passie - Micha Hamel
13:55 De Dienstmeid Zerline
15:11 Adams - City Noir
15:49 Mozart - Sinfonia concertante
16:24 Bartók - Concert voor Orkest deel 4
16:29 Offenbach - Concerto militaire deel 3
16:50 Sjostakovitsj - Festival-Overture
16:57 Poulenc - Sonate voor klarinet deel 1
17:03 Bach - Brandenburgs Concert Nr. 1
17:22 Lekeu - Sur une tombe
17:32 Cecilia Bartoli - The Barcelona Concert
18:33 Norman Perryman - The colour of music
19:13 Annett Andriesen ontmoet Thomas Hampson
19:32 Sjostakovitsj - Pianokwintet Op. 57
20:04 Poulenc - Klarinetsonate
20:18 Tsjiakovski - Pianotrio in a mineur III
20:38 Jurowski: Inauguratieconcert in Londen
22:29 Festival Oude Muziek: Reportage 3
22:36 Mozart - Pianosonate in C groot KV 330
22:57 GitaarSalon HD: Gabriel Bianco
23:28 Serrano - Romanza uit "Los Caveles"
23:33 Liszt Pianoconcert Nr. 1
23:53 Brahms - Symfonie Nr. 4 deel 3
00:00 Sam & Cat
00:20 Victorious
00:45 Degrassi
01:05 The Hills
01:30 The Next Step
01:50 H2O: Just Add Water
02:15 Zoey 101
02:40 True Jackson VP
03:00 iCarly
03:25 Victorious
03:45 The Naked Brothers Band
04:10 Ned's Survival Gids
04:35 Ned's Survival Gids
05:00 Dora
05:25 Pim en Pom
05:30 Pim en Pom
05:35 Tickety Toc
05:45 Bubble Guppies
06:10 Thomas de Stoomlocomotief
06:20 Peppa
06:25 Peppa
06:30 Go Diego Go!
06:55 SpongeBob
07:25 Victorious
07:50 Sam & Cat
08:15 Fairly Odd Parents
08:30 Paw Patrol
08:40 Dora
09:05 Bubble Guppies
09:30 Tickety Toc
09:45 Peppa
09:50 Peppa
09:55 Zack en Quack
10:10 Umizoomi
10:30 Pim en Pom
10:35 Timmy Tijd
10:55 Thomas de Stoomlocomotief
11:05 Little Kingdom
11:15 Lalaloopsy
11:40 My Little Pony
12:05 Chica Vampiro
13:00 Wingin' It!
13:20 SpongeBob
13:50 SpongeBob
14:15 Kung Fu Panda
14:40 T.U.F.F Puppy
15:05 De Pinguïns van Madagascar
15:35 Winx Club
16:00 Totally Spies
16:25 Oggy en de kakkerlakken
16:50 SpongeBob
17:15 Fairly Odd Parents
17:45 Fairly Odd Parents
18:10 Ned's Survival Gids
18:30 Zoey 101
18:50 Chica Vampiro
19:15 Sam & Cat
19:40 How to Rock
20:05 Life with Boys
20:30 Victorious
21:00 Big Time Rush
21:20 iCarly
21:45 Sam & Cat
22:10 Degrassi
22:35 The Hills
22:55 Victorious
23:20 Zoey 101
23:45 iCarly
20:35 Transformers: Prime Beestenjagers
06:00 Angelo Rules - Season 2
06:25 Ome Opa
06:50 Johnny Test
07:20 NIEUW: Steven Universe
07:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
08:10 Teen Titans Go!
08:35 Ben 10
09:00 Ben 10
09:25 Draken: Beschermers van Berk
09:50 Xiaolin Chronicles
10:20 The Looney Tunes Show
10:45 Scooby-Doo! Mystery Inc.
11:10 Scooby-Doo! Mystery Inc.
11:35 Tijd voor Avontuur
12:10 NIEUW Total Drama Pahkitew Island
12:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:05 Regular Show
13:30 Teen Titans Go!
13:55 The Looney Tunes Show
14:20 Angelo Rules - Season 2
15:05 Johnny Test
15:20 Johnny Test
15:30 Johnny Test
15:40 Xiaolin Chronicles
16:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
17:00 Tijd voor Avontuur
17:25 Tijd voor Avontuur
17:35 Ben 10: Omniverse
18:00 NIEUW Total Drama Pahkitew Island
18:30 Draken: Beschermers van Berk
18:55 Ome Opa
19:15 NIEUW: Steven Universe
19:45 Teen Titans Go!
20:10 Regular Show
20:35 Transformers: Prime Beestenjagers
23:45 The Amazing Spiez!
00:05 A Kind of Magic
00:30 De Tofu's
00:50 The Davincibles
01:00 The Davincibles
01:15 The Amazing Spiez!
01:35 A Kind of Magic
02:00 De Tofu's
02:20 The Davincibles
02:30 The Davincibles
02:45 The Amazing Spiez!
03:05 A Kind of Magic
03:30 De Tofu's
03:50 The Davincibles
04:00 The Davincibles
04:10 The Amazing Spiez!
04:30 A Kind of Magic
05:00 De Tofu's
05:20 The Davincibles
05:30 The Davincibles
05:40 The Amazing Spiez!
05:55 De Tofu's
06:05 A Kind of Magic
06:30 The Amazing Spiez!
06:53 Wizards of Waverly Place
07:18 Good Luck Charlie
07:44 Mighty Med
08:09 Phineas and Ferb
08:30 Mickey Mouse clubhuis
08:55 Minnie's strikken toons
09:00 De speelgoeddokter
09:40 Jake en de Nooitgedachtland piraten
10:00 Chuggington
10:10 Mouk
10:20 De speelgoeddokter
10:35 Verhalen over vriendschap met Winnie de Poeh
10:40 Zou
10:50 A Cars Toon
10:55 Art Attack
11:20 Dog with a Blog
11:45 Kickin' It
12:05 Violetta
12:50 Austin & Ally
13:15 Good Luck Charlie
13:40 Mighty Med
14:05 Liv and Maddie
14:25 Lab Rats
14:50 Wizards of Waverly Place
15:10 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
15:35 Jessie
15:55 Dog with a Blog
16:20 A.N.T. Farm
16:40 Kickin' It
17:05 Austin & Ally
17:30 Mighty Med
17:50 Good Luck Charlie
18:15 Lab Rats
18:35 Liv and Maddie
19:00 Violetta
19:45 Het Zwaard in de Steen
21:10 Lab Rats
21:30 Good Luck Charlie
21:55 Kickin' It
22:15 Mighty Med
22:35 Wolfblood
22:55 De Tofu's
23:20 The Davincibles
23:30 The Davincibles
23:45 The Amazing Spiez!
23:50 Rekkit Rabbit
00:10 The Amazing Spiez!
00:30 Matt Hatter
00:50 The Amazing Spiez!
01:10 Casper's griezelschool
01:30 The Amazing Spiez!
01:55 Rekkit Rabbit
02:00 Rekkit Rabbit
02:25 Shuriken School
02:50 Rekkit Rabbit
03:10 Casper's griezelschool
03:35 Matt Hatter
04:00 The Amazing Spiez!
04:25 Rekkit Rabbit
04:50 Matt Hatter
05:15 Casper's griezelschool
05:35 Rekkit Rabbit
05:55 The Amazing Spiez!
06:15 Scaredy Squirrel
06:35 Matt Hatter
07:00 Goalmouth
07:25 Packages from Planet X
07:45 Matt Hatter
08:15 Ranger dierenjournaal vanuit Emmen
08:20 Jake en de Nooitgedachtland piraten
08:45 A Cars Toon
08:50 Gravity Falls
09:15 Crash and Bernstein
09:40 Pac Man
10:00 Pair of Kings
10:25 Matt Hatter
10:50 Mighty Med
11:10 Mickey Mouse Shorts
11:15 Inazuma Eleven
11:35 Phineas and Ferb
11:45 Wanders wereld
12:00 Zeke and Luther
12:25 Kickin' It
12:45 Dude, That's My Ghost!
13:10 Ranger dierenjournaal vanuit Emmen
13:15 Camp Lakebottom
13:40 Pair of Kings
14:00 Phineas and Ferb
14:25 Pokémon
14:50 Inazuma Eleven
15:10 Lanfeust Quest
15:35 Crash and Bernstein
16:00 Kickin' It
16:20 Pair of Kings
16:45 Packages from Planet X
17:10 Gravity Falls
17:35 Goalmouth
18:00 Inazuma Eleven
18:25 Mighty Med
18:45 Wanders wereld
18:55 Dude, That's My Ghost!
19:10 Ultimate Spider-Man
19:30 Pokémon
20:00 Phineas and Ferb
20:20 Gravity Falls
20:45 Crash and Bernstein
21:05 Matt Hatter
21:25 Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
21:40 Marvel Avengers Assemble
22:00 Pac Man
22:20 Crash and Bernstein
22:40 Zeke and Luther
23:05 Pair of Kings
23:30 The Amazing Spiez!
23:50 Rekkit Rabbit
23:55 Little Kingdom
00:05 Little Kingdom
00:20 Bubble Guppies
00:40 Dora
01:05 Ni Hao, Kai-Lan
01:30 Tickety Toc
01:40 Louie
01:45 Louie
01:50 Louie
02:00 Struisvogel Olive
02:05 Struisvogel Olive
02:10 Paw Patrol
02:25 Dora
02:45 Wonder Team
03:00 Max & Ruby
03:15 Peppa
03:20 Peppa
03:25 Umizoomi
03:50 Bubble Guppies
04:10 Pim en Pom
04:15 Zack en Quack
04:30 Struisvogel Olive
04:35 Struisvogel Olive
04:40 Roary de Racewagen
04:50 Thomas de Stoomlocomotief
05:00 Paw Patrol
05:15 Tickety Toc
05:35 Dora
06:00 Little Kingdom
06:10 Little Kingdom
06:20 Zack en Quack
06:35 Umizoomi
06:55 Bubble Guppies
07:20 Paw Patrol
07:30 Peppa
07:35 Dora
08:00 Dora
08:20 Tickety Toc
08:35 Go Diego Go!
08:55 Roary de Racewagen
09:05 Little Kingdom
09:20 Max & Ruby
09:40 Umizoomi
10:05 Wonder Team
10:15 Louie
10:20 Louie
10:30 Louie
10:35 Max & Ruby
10:45 Zack en Quack
10:55 Struisvogel Olive
11:00 Ni Hao, Kai-Lan
11:25 Fifi en haar Bloemenvriendjes
11:35 Go Diego Go!
12:00 Little Kingdom
12:10 Little Kingdom
12:20 Bubble Guppies
12:45 Dora
13:05 Ni Hao, Kai-Lan
13:30 Tickety Toc
13:40 Louie
13:45 Louie
13:55 Louie
14:00 Struisvogel Olive
14:05 Struisvogel Olive
14:15 Paw Patrol
14:25 Dora
14:50 Wonder Team
15:00 Max & Ruby
15:15 Peppa
15:20 Peppa
15:25 Umizoomi
15:50 Bubble Guppies
16:10 Pim en Pom
16:20 Zack en Quack
16:30 Struisvogel Olive
16:35 Struisvogel Olive
16:40 Roary de Racewagen
16:50 Thomas de Stoomlocomotief
17:00 Paw Patrol
17:10 Tickety Toc
17:35 Dora
18:00 Little Kingdom
18:10 Little Kingdom
18:20 Zack en Quack
18:35 Umizoomi
18:55 Bubble Guppies
19:20 Paw Patrol
19:30 Peppa
19:35 Dora
20:00 Dora
20:20 Tickety Toc
20:35 Go Diego Go!
20:55 Roary de Racewagen
21:05 Little Kingdom
21:20 Max & Ruby
21:40 Umizoomi
22:05 Wonder Team
22:15 Louie
22:20 Louie
22:30 Louie
22:35 Max & Ruby
22:45 Zack en Quack
22:55 Struisvogel Olive
23:00 Ni Hao, Kai-Lan
23:25 Fifi en haar Bloemenvriendjes
23:35 Go Diego Go!
23:45 Top Cat
00:10 Taz-mania
00:35 Taz-mania
01:00 Tom and Jerry
01:50 A Pup Named Scooby-Doo
02:15 A Pup Named Scooby-Doo
02:40 De Flintstones
03:05 De Flintstones
03:30 Lazy Town
03:55 Lazy Town
04:20 Top Cat
04:45 Tom and Jerry
05:00 Lazy Town
05:25 Lazy Town
05:50 The Looney Tunes Show
06:15 The Looney Tunes Show
06:40 The Garfield Show
07:30 The Tom & Jerry Show
07:55 A Pup Named Scooby-Doo
08:20 A Pup Named Scooby-Doo
08:45 Looney Tunes
09:35 The Garfield Show
10:25 Top Cat
10:50 Top Cat
11:15 Scooby-Doo! Mystery Inc.
11:40 Scooby-Doo! Mystery Inc.
12:05 Sylvester & Tweety Mysteries
12:30 Sylvester & Tweety Mysteries
12:55 Pink Panther and Pals
13:20 Pink Panther and Pals
13:45 Tom and Jerry
14:35 The Looney Tunes Show
15:00 Animaniacs
15:25 The Tom & Jerry Show
15:50 The Garfield Show
16:40 3 Els Road Runner
17:30 Top Cat and the Beverly Hills Cats
19:00 Tom and Jerry Tales
19:10 The Garfield Show
20:00 Pink Panther and Pals
20:25 Pink Panther and Pals
20:50 Tom and Jerry
21:40 A Pup Named Scooby-Doo
22:05 A Pup Named Scooby-Doo
22:30 De Flintstones
22:55 De Flintstones
23:20 Top Cat
23:45 Top Cat
00:00 Ultimate Honey Badger
01:00 World's Deadliest Killers
02:00 World's Deadliest Killers
03:00 Monster Fish
04:00 The Pack
06:00 Wild Mississippi
07:00 Ultimate Honey Badger
08:00 World's Deadliest Killers
09:00 World's Deadliest Killers
10:00 Dangerous Encounters - Backyard Monsters
11:00 Wild Russia
12:00 Nordic Wild
13:00 World's Deadliest Killers
14:00 World's Deadliest Killers
15:00 Monster Fish
16:00 Brutal Killers
17:00 World's Weirdest Pets
18:00 Wild Yellowstone: She Wolf
19:00 Wild Australia
20:00 The Pack
21:00 Wild Yellowstone: She Wolf
22:00 Wild Australia
23:00 World's Weirdest Pets
00:00 Bizar eten in Amerika
01:00 Internationale huizenjagers
01:30 Internationale huizenjagers
02:00 Luxury Trains
03:00 Backroad Gold
03:30 Backroad Gold
04:00 Extreme Parking
05:00 Bizar eten in Amerika
06:00 Globe Trekker
07:00 Trip Flip
07:30 Internationale huizenjagers
08:00 Internationale huizenjagers
08:30 Internationale huizenjagers
09:00 Monumental Mysteries
10:00 Airport 24/7 : Miami
10:30 Airport 24/7 : Miami
11:00 Trip Flip
11:30 Baggage Battles
12:00 Baggage Battles
12:30 Internationale huizenjagers
13:00 Internationale huizenjagers
13:30 Internationale huizenjagers
14:00 World's Greatest Motorcycle Rides
15:00 Extreme Parking
16:00 Airport 24/7 : Miami
16:30 Airport 24/7 : Miami
17:00 Baggage Battles
17:30 Baggage Battles
18:00 Bizar eten in Amerika
19:00 Internationale huizenjagers
19:30 Internationale huizenjagers
20:00 Shane Delia's Spice Journey
20:30 Shane Delia's Spice Journey
21:00 Bizar eten in Amerika
22:00 Extreme RVs
23:00 Monumental Mysteries
00:00 Pawn Stars
00:30 Pawn Stars
01:00 Soviet Storm: WWII in the East
02:00 Storage Wars
02:30 Storage Wars
03:00 Pawn Stars
03:30 Pawn Stars
04:00 Mountain Men
06:00 Duck Dynasty
06:30 Duck Dynasty
07:00 Soviet Storm: WWII in the East
08:00 Duck Dynasty
08:30 Duck Dynasty
09:00 Duck Dynasty
09:30 Duck Dynasty:
10:00 Duck Dynasty
10:30 Duck Dynasty
11:00 Duck Dynasty
11:30 Duck Dynasty
12:00 Duck Dynasty
12:30 Duck Dynasty
13:00 Duck Dynasty
13:30 Duck Dynasty
14:00 Duck Dynasty
14:30 Duck Dynasty
15:00 Duck Dynasty
15:30 Duck Dynasty
16:00 Duck Dynasty
16:30 Duck Dynasty
17:00 Duck Dynasty:
17:30 Duck Dynasty
18:00 Duck Dynasty
18:30 Duck Dynasty
19:00 Duck Dynasty
19:30 Duck Dynasty
20:00 Duck Dynasty
20:30 Duck Dynasty
21:00 Storage Wars
21:30 Barry'd Treasure
22:00 Duck Dynasty
22:30 Duck Dynasty
23:00 Duck Dynasty
23:30 Duck Dynasty
23:45 How Do They Do It?
00:10 Curiosity
01:00 X-Machines
01:45 Mythbusters
02:35 Science of the Movies
03:30 How the Universe Works
04:20 Smash Lab
05:10 Nextworld
06:00 Through the Wormhole with Morgan Freeman
06:55 Close Encounters
07:20 Close Encounters
07:45 Science of the Movies
08:40 Nextworld
09:30 Superships
10:20 How the Universe Works
11:10 Smash Lab
12:00 How Do They Do It?
12:30 Science of the Movies
13:20 Mythbusters
14:10 Smash Lab
15:00 Superships
15:50 Nextworld
16:40 Curiosity
17:30 X-Machines
18:20 The Gadget Show
18:45 How Do They Do It?
19:10 Mythbusters
20:00 Sinkholes
20:50 Building the Future
21:40 Science of the Movies
22:30 How the Universe Works
23:20 The Gadget Show
23:45 How Do They Do It?
00:00 Leven in toen
00:25 Utrecht aan Zee
01:05 Maandthema
02:06 Oorlogsverhalen
02:32 Sjans
03:01 Klucht
04:46 Rijk verleden
05:04 Klassieke muziek
06:00 Leven in toen
06:25 Utrecht aan Zee
07:05 Maandthema
08:06 Oorlogsverhalen
08:32 Sjans
09:01 Klucht
10:46 Rijk verleden
11:00 De plaat blijft hangen
11:30 Rijk verleden
12:00 Leven in toen
12:25 Utrecht aan Zee
13:05 Maandthema
14:06 Oorlogsverhalen
14:32 Sjans
15:01 Klucht
16:46 Rijk verleden
17:00 De plaat blijft hangen
17:30 Rijk verleden
18:00 De mooiste plek van Nederland
18:15 Rijk verleden
18:35 Super 8 verhalen
19:05 Nederland in de twintigste eeuw
20:00 Een bijzonder jaar
20:30 The Onedin Line
21:20 Een goed verhaal
21:30 Gouden Amusement
22:00 Ciske de Rat
22:30 Retourtje toen
23:00 De plaat blijft hangen
23:30 Twente: Mijn nostalgisch Nederland
23:45 Petrol Age
00:35 Bizarre Foods
01:30 Zero Hour
02:25 Out of Egypt
03:20 Doomsday - World War I
04:15 I'm Alive
05:05 Extreme Engineering
06:00 Daredevils
06:50 Victory by Design
07:45 Out of Egypt
08:35 Solving History with Olly Steeds
09:30 Doomsday - World War I
10:20 I'm Alive
11:10 Extreme Engineering
12:05 Treasure Quest
12:55 Petrol Age
13:50 Bizarre Foods
14:45 Out of Egypt
15:40 Doomsday - World War I
16:35 I'm Alive
17:25 Extreme Engineering
18:20 The Storms of War
18:45 The Storms of War
19:10 Treasure Quest
20:05 Petrol Age
21:00 The Storms of War
21:25 The Storms of War
21:55 Zero Hour
22:50 Serial Killers
23:45 Petrol Age
23:30 Deadly Women
00:20 True Crime with Aphrodite Jones
01:10 I Almost Got Away With It
02:00 Most Evil
02:45 Nightmare Next Door
03:30 I Almost Got Away With It
04:20 Forensic Detectives
05:10 Dr G: Medical Examiner
06:00 American Greed
06:50 Forensic Detectives
07:40 Murder Shift
08:30 Disappeared
09:20 I Was Murdered
09:45 Stalked: Someone's Watching
10:10 Dr G: Medical Examiner
11:00 American Greed
11:50 Forensic Detectives
12:40 Murder Shift
13:30 Disappeared
14:20 I Was Murdered
14:45 Stalked: Someone's Watching
15:10 Dr G: Medical Examiner
16:00 American Greed
16:50 Forensic Detectives
17:40 Murder Shift
18:30 Disappeared
19:20 I Was Murdered
19:45 Stalked: Someone's Watching
20:10 Dr G: Medical Examiner
21:00 Southern Fried Homicide
21:50 Tabloid
22:40 I Almost Got Away With It
23:30 Deadly Women
23:45 After the Attack
00:35 Animal Cops South Africa
01:25 Wild Africa Rescue
01:50 Wild Africa Rescue
02:15 Too Cute!
03:05 My Cat from Hell
03:55 Voodoo Shark
04:45 After the Attack
05:35 Animal Airport
06:00 Meerkat Manor
06:25 From Pound Pups to Dog Stars
06:50 From Pound Pups to Dog Stars
07:15 Cats 101
08:10 Project Puppy
08:40 Project Puppy
09:05 Call of the Wildman
09:30 Call of the Wildman
10:00 How Sharks Hunt
10:55 Meerkat Manor
11:20 Animal Airport
11:50 Too Cute!
12:45 My Cat from Hell
13:40 Wild Africa Rescue
14:05 Wild Africa Rescue
14:30 From Pound Pups to Dog Stars
15:00 From Pound Pups to Dog Stars
15:30 Cats 101
16:25 Weird Creatures with Nick Baker
17:20 Call of the Wildman
17:45 Call of the Wildman
18:15 Bondi Vet
19:10 Steve Irwin's Wildlife Warriors
19:40 Steve Irwin's Wildlife Warriors
20:05 Ultimate Air Jaws
21:00 Bondi Vet
21:55 Steve Irwin's Wildlife Warriors
22:25 Steve Irwin's Wildlife Warriors
22:50 Shark Girl
23:45 Buggin' with Ruud
23:00 2Doc: Getekend, veteranen in therapie
00:35 Regisseur aan de keukentafel: Coen Verbraak
00:45 Human Doc: Checkpoint Molenhoeve
02:00 Pray the Devil back to Hell
03:00 Doe even Normaal
03:25 Web of Life - Biodiversiteit: de essentie van ons bestaan
03:55 Web of Life - De kracht van kleinschaligheid
04:25 2Doc: Getekend, veteranen in therapie
06:00 Regisseur aan de keukentafel: Coen Verbraak
06:05 Kijken in de ziel - journalisten
06:10 3DOC Code Rood: De Doodstraf
07:30 The Life and Crimes of Doris Payne
08:40 Human Doc: Checkpoint Molenhoeve
08:55 Louis Theroux: Louis & the Nazis
10:40 NTR Academie
11:00 Doe even Normaal
11:30 The Poisoner's Handbook, Part 1
11:45 The Life and Crimes of Doris Payne
13:35 Tegenlicht
13:45 Wat de kat ziet
14:45 Doe even Normaal
15:10 Kijken in de ziel - journalisten
15:45 Keuringsdienst van waarde
16:10 Metropolis
16:40 Brandpunt Reporter
17:25 Leila Khaled: Terroriste of vrijheidsstrijdster?
18:20 Demonen van de nieuwe vrijheid
19:27 Iceberg Riders
20:17 Testing the Waters
20:25 2Doc: Wakker in een boze droom
21:25 IKON Doc
22:20 Dirty Window
23:20 Regisseur aan de keukentafel: Dirty Window
23:35 Hollands welvaren
23:50 City of God - 10 years later
01:00 Cinema TV
01:15 Vrije Geluiden Zomer 2014
02:05 NTR Podium
03:05 Boeken
03:35 De nacht van Ramses
05:45 Cinema TV
05:55 3voor12 Presenteert...
06:55 Cinema TV
07:10 Knetterende Letteren
08:00 Festival Oude Muziek 2013: Mis van Muffat
09:00 Festival Oude Muziek 2013: Huelgas Ensemble
10:05 The Impressionists - Gang of Four
11:05 The Impressionists - The Great Outdoors
12:05 The Impressionists - Painting the People
13:05 The Impressionists - Final Flourish
14:05 De nacht van Ramses
16:10 Openingconcert Festival Oude Muziek 2014
17:40 NTR Podium: Musica Antigua
18:15 Vrije Geluiden: Festival Oude Muziek 2014
18:25 Concert: Mis van Zelenka door Collegium 1704
19:25 Knetterende Letteren
20:20 Cinema TV
20:35 Concert: het Huelgas Ensemble - motetten van Gallus
22:05 De stem van de meester: Oscar Verhaar, countertenor
23:25 Vrije Geluiden: Festival Oude Muziek 2014
23:35 Openingconcert Festival Oude Muziek 2014
23:45 I Shot My Love
00:55 Unsere Mütter, unsere Väter
02:30 Unsere Mütter, unsere Väter
04:00 Ein Sommer in Sibirien
04:40 Alte Schachteln
04:42 Pause
05:00 La Roque d'Antheron 2011: Tigran Hamasyan
06:55 Besuch aus der Südsee
07:40 Kontinente in Bewegung
08:25 X:enius
08:50 Die mächtigste Bombe der Welt
09:45 Die Atombombe im Vorgarten
10:40 Zu Tisch im ...
11:05 Die Spur der Steine
11:35 Ladakh: Jungwa
12:30 ARTE Journal
12:45 360° - Geo Reportage
13:35 Another Year
15:40 Zwischen Himmel und Erde
16:10 Himalaya - Im Dorf der Frauen
17:00 X:enius
17:30 Mission zum Mars
18:25 Polen entdecken!
19:10 ARTE Journal
19:30 Kontinente in Bewegung
20:13 Debatte
20:15 Die Spur der Tempelräuber
21:05 Blutige Beute
22:05 Schluss mit schnell
23:35 Gespräch mit Noël Mamère
23:40 Der Spion vom Pariser Platz
00:00 CNN Newsroom live from Hong Kong
01:00 CNN Newsroom live from Hong Kong
02:00 Anderson Cooper 360
03:00 Quest Means Business
04:00 CNN Tonight
06:00 CNN Newsroom
06:30 World Sport
07:00 CNN Newsroom
07:30 African Voices
08:00 CNN Newsroom
09:00 CNN Newsroom
10:00 CNN NewsCenter
10:30 Inside Africa
11:00 Amanpour
11:30 News Special
12:00 The Business View with Nina Dos Santos
13:00 CNN Newsroom
13:30 World Sport
14:00 News Stream
15:00 World Business Today
16:00 International Desk
17:00 Connect the World with Becky Anderson
18:00 World Sport
18:30 News Special
19:00 International Desk
20:00 Amanpour
20:30 CNN NewsCenter
21:00 CNN Newsroom
22:00 Quest Means Business
23:00 Amanpour
23:30 World Sport
00:00 Evening News
02:00 Late Night Insight
06:00 Breakfast Briefing
11:00 News and Lifestyle
13:00 Lunchtime News
15:00 News and Lifestyle
17:00 Afternoon News
19:00 Evening News
22:00 Evening News
00:00 Newsday
00:30 Asia Business Report
00:45 Sport Today
01:00 Newsday
01:30 Asia Business Report
01:45 Sport Today
02:00 Newsday
02:30 Asia Business Report
02:45 Sport Today
03:00 BBC World News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sport Today
04:00 BBC World News
04:30 Asia Business Report
04:45 Sport Today
05:00 BBC World News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC World News
06:30 World Business Report
06:45 BBC World News
07:00 BBC World News
07:30 World Business Report
07:45 BBC World News
08:00 BBC World News
08:30 World Business Report
08:45 BBC World News
09:00 BBC World News
09:30 World Business Report
09:45 BBC World News
10:00 BBC World News
10:30 HARDtalk
11:00 BBC World News
11:30 World Business Report
11:45 Sport Today
12:00 BBC World News
12:30 BBC World News
13:00 GMT
13:30 GMT
14:00 BBC World News
14:30 World Business Report
14:45 Sport Today
15:00 Impact
15:30 Impact
16:00 Impact
16:30 HARDtalk
17:00 Global
17:30 Global
18:00 Global
18:30 World Business Report
18:45 Sport Today
19:00 Outside Source
19:30 BBC Focus on Africa
20:00 World News Today
20:30 World News Today
21:00 World News Today
21:30 World Business Report
21:45 Sport Today
22:00 Business Edition
22:30 HARDtalk
23:00 BBC World News America
23:30 BBC World News America
00:00 News Live - 30
00:30 Rebel Architecture
01:00 Newshour
02:00 News Live - 30
02:30 Inside Story (2014) Ep 209
03:00 Empire
04:00 Newshour
05:00 News Live - 30
05:30 Fault Lines
06:00 News Live - 30
06:30 The Stream (2014) Ep 138
07:00 News Live - 30
07:30 News Live - 30
08:00 Al Jazeera World
09:00 News Live - 30
09:30 Inside Story (2014) Ep 209
10:00 News Live - 30
10:30 The Stream (2014) Ep 138
11:00 News Live - 30
11:30 Rebel Architecture
12:00 Newshour
13:00 News Live - 30
13:30 Inside Story (2014) Ep 209
14:00 Marco Polo: A Very Modern Journey
15:00 Newshour
16:00 News Live - 30
16:30 The Stream (2014) Ep 138
17:00 Newshour
18:00 News Live - 30
18:30 Fault Lines
19:00 News Live - 30
19:30 Inside Story (2014) Ep 210
20:00 Newshour
21:00 News Live - 30
21:30 The Stream (2014) Ep 139
22:00 Al Jazeera World
23:00 Newshour
00:00 Noord Vandaag
00:22 Het Weer
00:24 Klouk
00:26 Noord Vandaag
00:48 Het Weer
00:50 Klouk
00:52 Noord Vandaag
01:15 Het Weer
01:17 Klouk
01:19 Noord Vandaag
01:41 Het Weer
01:43 Klouk
01:45 Noord Vandaag
02:07 Het Weer
02:09 Klouk
02:11 Noord Vandaag
02:34 Het Weer
02:36 Klouk
02:38 Noord Vandaag
03:00 Het Weer
03:02 Klouk
03:04 Noord Vandaag
03:26 Het Weer
03:28 Klouk
03:30 Noord Vandaag
03:53 Het Weer
03:55 Klouk
03:57 Noord Vandaag
04:19 Het Weer
04:21 Klouk
04:23 Noord Vandaag
04:45 Het Weer
04:47 Klouk
06:00 Tekst TV
18:00 Noord Vandaag
18:24 Het Weer
18:26 Klouk
18:30 Noord Vandaag
18:54 Het Weer
18:56 Klouk
19:00 Noord Vandaag
19:24 Het Weer
19:26 Klouk
19:30 Noord Vandaag
19:54 Het Weer
19:56 Klouk
20:00 Noord Vandaag
20:24 Het Weer
20:26 Klouk
20:30 Noord Vandaag
20:54 Het Weer
20:56 Klouk
21:00 Noord Vandaag
21:24 Het Weer
21:26 Klouk
21:30 Noord Vandaag
21:54 Het Weer
21:56 Klouk
22:00 Noord Vandaag
22:24 Het Weer
22:26 Klouk
22:30 Noord Vandaag
22:54 Het Weer
22:56 Klouk
23:00 Noord Vandaag
23:24 Het Weer
23:26 Klouk
23:30 Noord Vandaag
23:54 Het Weer
23:56 Klouk
00:00 Hjoed, it nijs
00:15 Waarberjocht
00:20 Hea!
00:30 Bynt
01:00 Hjoed, it nijs
01:15 Waarberjocht
01:20 Hea!
01:30 Bynt
02:00 Hjoed, it nijs
02:15 Waarberjocht
02:20 Hea!
02:30 Bynt
03:00 Hjoed, it nijs
03:15 Waarberjocht
03:20 Hea!
03:30 Bynt
04:00 Hjoed, it nijs
04:15 Waarberjocht
04:20 Hea!
04:30 Bynt
05:00 Hjoed, it nijs
05:15 Waarberjocht
05:20 Hea!
05:30 Bynt
06:00 Hjoed, it nijs
06:15 Waarberjocht
06:20 Hea!
06:30 Bynt
07:00 Hjoed, it nijs
07:15 Waarberjocht
07:20 Hea!
07:30 Bynt
08:00 Hjoed, it nijs
08:15 Waarberjocht
08:20 Hea!
08:30 Bynt
09:00 Deitelevyzje
16:45 Klipkar TV
17:30 Regioned
17:40 Hea!
17:55 Berneprogramma
18:00 Hjoed, it nijs
18:15 Waarberjocht
18:20 Hea!
18:30 Bynt
19:00 Hjoed, it nijs
19:15 Waarberjocht
19:20 Hea!
19:30 Bynt
20:00 Hjoed, it nijs
20:15 Waarberjocht
20:20 Hea!
20:30 Bynt
21:00 Hjoed, it nijs
21:15 Waarberjocht
21:20 Hea!
21:30 Bynt
22:00 Hjoed, it nijs
22:15 Waarberjocht
22:20 Hea!
22:30 Bynt
23:00 Hjoed, it nijs
23:15 Waarberjocht
23:20 Hea!
23:30 Bynt
00:00 Drenthe Nu
00:12 TV Drenthe Sport
00:22 Drenthe Nu
00:34 TV Drenthe Sport
00:44 Drenthe Nu
00:56 TV Drenthe Sport
01:06 Drenthe Nu
01:18 TV Drenthe Sport
01:28 Drenthe Nu
01:40 TV Drenthe Sport
01:50 Drenthe Nu
02:02 TV Drenthe Sport
02:12 Drenthe Nu
02:24 TV Drenthe Sport
02:34 Drenthe Nu
02:46 TV Drenthe Sport
02:56 Drenthe Nu
03:08 TV Drenthe Sport
03:18 Drenthe Nu
03:30 TV Drenthe Sport
03:40 Drenthe Nu
03:52 TV Drenthe Sport
04:02 Drenthe Nu
04:14 TV Drenthe Sport
04:24 Drenthe Nu
04:36 TV Drenthe Sport
04:46 Drenthe Nu
04:58 TV Drenthe Sport
05:08 Drenthe Nu
05:20 TV Drenthe Sport
05:30 Drenthe Nu
05:42 TV Drenthe Sport
05:52 Drenthe Nu
06:04 TV Drenthe Sport
06:14 Drenthe Nu
06:26 TV Drenthe Sport
06:36 Drenthe Nu
06:48 TV Drenthe Sport
06:58 Drenthe Nu
07:10 TV Drenthe Sport
07:20 Drenthe Nu
07:32 TV Drenthe Sport
07:42 Drenthe Nu
07:54 TV Drenthe Sport
08:04 Drenthe Nu
08:16 TV Drenthe Sport
08:30 Dag TV - Radio kijken
10:00 Dag TV - De Brink op TV
12:00 Dag TV - Drenthe Nu Radio
13:00 Dag TV - Anouk in de Middag op TV
16:00 Dag TV - Drenthe Nu Radio
17:45 TV Drenthe Sport
18:00 NOS Journaal
18:19 Drenthe Nu
18:34 Drents Diep
18:47 Drenthe's Muziekmix
19:00 Drenthe Nu
19:15 Drents Diep
19:30 Drenthe Nu
19:45 Drents Diep
20:00 Drenthe Nu
20:15 Drents Diep
20:30 Drenthe Nu
20:45 Drents Diep
21:00 Drenthe Nu
21:15 Drents Diep
21:30 Drenthe Nu
21:45 Drents Diep
22:00 Drenthe Nu
22:15 Drents Diep
22:30 Drenthe Nu
22:45 Drents Diep
23:00 Drenthe Nu
23:15 Drents Diep
23:30 Drenthe Nu
23:45 Drents Diep
00:00 Overijssel Vandaag
00:21 En Dan Nog Even Dit
01:00 Overijssel Vandaag
01:21 En Dan Nog Even Dit
02:00 Overijssel Vandaag
02:16 En Dan Nog Even Dit
03:00 Overijssel Vandaag
03:16 En Dan Nog Even Dit
04:00 Overijssel Vandaag
04:16 En Dan Nog Even Dit
05:00 Overijssel Vandaag
05:16 En Dan Nog Even Dit
06:00 Overijssel Vandaag
06:16 En Dan Nog Even Dit
07:00 Overijssel Vandaag
07:16 En Dan Nog Even Dit
08:00 Overijssel Vandaag
08:16 En Dan Nog Even Dit
09:00 Goeiemorgen Overijssel Live
10:00 Goeiemorgen Overijssel Live
11:00 En Dan Nog Even Dit
11:34 Goeiemorgen Overijssel Live
12:00 En Dan Nog Even Dit
12:35 Mooi Overijssel
13:00 En Dan Nog Even Dit
13:35 Goeiemiddag Overijssel Live
16:00 Mooi Overijssel
17:00 Overijssel Vandaag
17:07 RegioNed
17:21 En Dan Nog Even Dit
18:00 Overijssel Vandaag
18:07 RegioNed
18:21 En Dan Nog Even Dit
19:00 Overijssel Vandaag
19:07 RegioNed
19:21 En Dan Nog Even Dit
20:00 Overijssel Vandaag
20:21 En Dan Nog Even Dit
21:00 Overijssel Vandaag
21:21 En Dan Nog Even Dit
22:00 Overijssel Vandaag
22:21 En Dan Nog Even Dit
23:00 Overijssel Vandaag
23:21 En Dan Nog Even Dit
00:00 Gisteren gemist?
06:00 Kijkradio
10:00 Gisteren gemist?
12:00 Kijktv/radio
17:00 RegioNed
17:15 Gelderland op weg
17:45 RegioNed
18:00 GLD Vandaag
18:30 Gelderland op weg
19:00 GLD Vandaag
19:30 Gelderland op weg
20:00 GLD Vandaag
20:30 Gelderland op weg
21:00 GLD Vandaag
21:30 Gelderland op weg
22:00 GLD Vandaag
22:30 Gelderland op weg
23:00 GLD Vandaag
23:30 Gelderland op weg
00:00 Nieuws en weer
07:00 Nieuws ochtend
07:05 Weer
07:07 Agenda
07:10 Nieuws, weer en agenda
08:00 Nieuws ochtend
08:04 NOS nieuws in 60 sec
08:06 Weer
08:08 Agenda
08:11 Nieuws, weer en agenda
09:04 D-TV met kijkradio
09:57 Agenda
09:59 Nieuws in 1 minuut
10:00 NOS nieuws in 60 sec
10:01 Weer
10:04 D-TV met kijkradio
10:57 Agenda
10:59 Nieuws in 1 minuut
11:00 NOS nieuws in 60 sec
11:01 Weer
11:04 D-TV met kijkradio
11:57 Agenda
11:59 Nieuws in 1 minuut
12:00 NOS nieuws in 60 sec
12:01 weer
12:03 D-TV met kijkradio
12:57 Agenda
12:59 Nieuws in 1 minuut
13:00 NOS nieuws in 60 sec
13:01 weer
13:03 D-TV met kijkradio
13:57 Agenda
13:59 Nieuws in 1 minuut
14:00 NOS nieuws in 60 sec
14:01 weer
14:03 D-TV met kijkradio
14:57 Agenda
14:59 Nieuws in 1 minuut
15:00 NOS nieuws in 60 sec
15:01 weer
15:03 D-TV met kijkradio
15:57 Agenda
15:59 Nieuws in 1 minuut
16:00 NOS nieuws in 60 sec
16:01 weer
16:03 D-TV met kijkradio
16:27 weer
16:29 Nieuws in 1 minuut
16:30 NOS nieuws in 60 sec
16:31 Ver anderen in Lelystad
16:41 Binnen de Dijken
16:50 Nieuws Voorbeschouwing
16:51 RegioNed
17:00 Nieuws
17:11 Weer
17:13 Straatpraat
17:17 Blik op Toen
17:30 Nieuws
17:41 Weer
17:43 Straatpraat
17:47 RegioNed
18:00 Nieuws
18:11 Weer
18:13 Straatpraat
18:17 Blik op Toen
18:30 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Straatpraat
18:47 RegioNed
19:00 Nieuws
19:11 Weer
19:13 Straatpraat
19:17 Blik op Toen
19:30 Nieuws
19:41 Weer
19:43 Straatpraat
19:47 RegioNed
20:00 Nieuws
20:11 Weer
20:13 Straatpraat
20:17 Blik op Toen
20:30 Nieuws
20:41 Weer
20:43 Straatpraat
20:47 RegioNed
21:00 Nieuws
21:11 Weer
21:13 Straatpraat
21:17 Blik op Toen
21:30 Nieuws
21:41 Weer
21:43 Straatpraat
21:47 RegioNed
22:00 Nieuws
22:11 Weer
22:13 Straatpraat
22:17 Blik op Toen
22:30 Nieuws
22:41 Weer
22:43 Straatpraat
22:47 RegioNed
23:00 Nieuws
23:11 Weer
23:13 Straatpraat
23:17 Blik op Toen
23:30 Nieuws
23:41 Weer
23:43 Straatpraat
23:47 RegioNed
00:00 NH Nieuws
00:10 NH Sport
00:20 NH De Seizoenen
00:30 NH Buurten
00:55 NH Aangifte
01:00 NH Nieuws
01:10 NH Sport
01:20 NH De Zoen
01:30 NH Buurten
01:50 NH Aangifte
01:55 NH Cultuur
02:00 NH Nieuws
02:10 NH Sport
02:20 NH De Seizoenen
02:30 NH Buurten
02:50 NH Aangifte
02:55 NH Cultuur
03:00 NH Nieuws
03:10 NH Sport
03:20 NH De Zoen
03:30 NH Buurten
03:50 NH Aangifte
03:55 NH Cultuur
04:00 NH Nieuws
04:10 NH Sport
04:20 NH De Seizoenen
04:30 NH Buurten
04:50 NH Aangifte
04:55 NH Cultuur
05:00 NH Nieuws
05:10 NH Sport
05:20 NH De Zoen
05:30 NH Buurten
05:50 NH Aangifte
05:55 NH Cultuur
06:00 NH Nieuws
06:15 NH De Zoen
06:30 NH Cultuur
06:35 NH Buurten
06:55 NH Aangifte
07:00 NH Nieuws
07:20 NH De Zoen
07:35 NH Buurten
07:55 NH Aangifte
08:00 NH Nieuws
08:20 NH De Seizoenen
08:35 NH Buurten
08:55 NH Aangifte
09:00 NH Nieuws
09:15 NH Leeft
09:40 NH Aangifte
09:45 NH De Seizoenen
10:00 NH Buurten
10:30 Maak het mee
10:50 NH Cultuur
11:00 NH Leeft
11:30 NH Cultuur
11:35 NH Aangifte
11:40 Zicht op Zuiderzee
11:55 NH Cultuur
12:00 NH Nieuws
12:20 NH Leeft
12:45 Bureau NH
13:00 NH Buurten
13:30 Recht uit Noord-Holland
13:45 NH De Zoen
14:00 NH Leeft
14:25 NH Cultuur
14:30 NH De Seizoenen
14:45 NH Aangifte
14:55 NH Cultuur
15:00 NH Buurten
15:25 Recht uit Noord-Holland
15:40 Leef en Leer
15:55 NH Cultuur
16:00 NH Leeft
16:30 NH De Zoen
16:45 NH De Seizoenen
17:00 NH Nieuws
17:15 NH Leeft
17:40 NH Aangifte
17:45 NH Nieuws
17:55 NH Sport
18:00 NH Buurten
18:25 Recht uit Noord-Holland
18:45 Bureau NH
19:00 NH Nieuws
19:10 NH Cultuur
19:15 NH Sport
19:20 NH Leeft
19:50 NH Aangifte
19:55 NH Nieuws
20:05 NH Sport
20:15 NH Buurten
20:40 Maak het mee
21:00 NH Nieuws
21:10 NH Sport
21:15 Recht uit Noord-Holland
21:30 NH Leeft
21:55 NH Cultuur
22:00 NH Nieuws
22:10 NH Sport
22:20 NH Buurten
22:45 NH De Zoen
23:00 NH Nieuws
23:10 NH Sport
23:15 NH Leeft
23:40 Bureau NH
23:55 NH Cultuur
00:00 Herhalingen
07:00 U Vandaag 60 seconden
07:01 RegioNed
07:11 Westbroek!
07:36 Herhalingen
07:48 Tekst TV RTV Utrecht
07:50 Tekst TV RTV Utrecht
08:00 NOS Journaal 60 seconden
08:01 Herhalingen
08:50 Tekst TV RTV Utrecht
09:00 Herhalingen
12:00 NOS Journaal
12:10 U Vandaag
12:15 Herhalingen
12:50 U Vandaag 60 seconden
12:51 Tekst TV RTV Utrecht
13:00 NOS Journaal
13:10 Herhalingen
17:00 U Vandaag
17:25 Herhalingen
17:51 Tekst TV RTV Utrecht
18:00 Herhalingen
18:50 U Vandaag 60 seconden
18:51 Herhalingen
00:00 Nachtprogrammering
04:00 Nachtprogrammering
06:00 Nachtprogrammering
07:00 TV West Nieuws
10:00 Debby en haar mannen
13:00 Struinen door de duinen
13:25 Verkeersjournaal
13:30 TV West Nieuws
17:00 Team West
17:25 Verkeersjournaal
17:30 TV West Nieuws
17:50 West Safari
18:00 Team West
18:25 Verkeersjournaal
18:30 TV West Nieuws
18:50 West Safari
19:00 Team West
19:25 Verkeersjournaal
19:30 TV West Nieuws
19:50 West Safari
20:00 Team West
20:25 Verkeersjournaal
20:30 TV West Nieuws
20:50 West Safari
21:00 Team West
21:25 Verkeersjournaal
21:30 TV West Nieuws
21:50 West Safari
22:00 TV West Nieuws
22:25 Verkeersjournaal
22:30 TV West Nieuws
22:50 West Safari
23:00 TV West Nieuws
23:25 Verkeersjournaal
23:30 TV West Nieuws
23:50 West Safari
00:00 Nachtprogrammering
07:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
07:20 Weer - 1 september 2014
07:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
07:44 Meelopers dag -
07:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
08:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
08:20 Weer - 1 september 2014
08:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
08:44 Meelopers dag -
08:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
09:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
09:20 Weer - 1 september 2014
09:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
09:44 Meelopers dag -
09:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
10:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
10:20 Weer - 1 september 2014
10:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
10:44 Meelopers dag -
10:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
11:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
11:20 Weer - 1 september 2014
11:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
11:44 Meelopers dag -
11:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
12:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
12:20 Weer - 1 september 2014
12:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
12:44 Meelopers dag -
12:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
13:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
13:20 Weer - 1 september 2014
13:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
13:44 Meelopers dag -
13:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
14:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
14:20 Weer - 1 september 2014
14:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
14:44 Meelopers dag -
14:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
15:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
15:20 Weer - 1 september 2014
15:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
15:44 Meelopers dag -
15:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
16:00 Rijnmond Nieuws - 1 september 2014
16:20 Weer - 1 september 2014
16:22 FC Rijnmond - 1 september 2014
16:44 Meelopers dag -
16:51 Rotterdam Onderweg 2014 - aflevering 1
17:00 Rijnmond Nieuws - 2 september 2014
17:20 Weer - 2 september 2014
17:22 Praatstoel 2014 - aflevering 10
17:30 Verhalen van Staal en Steen 2013 - aflevering 1
18:00 Rijnmond Nieuws - 2 september 2014
18:20 Weer - 2 september 2014
18:22 Praatstoel 2014 - aflevering 10
18:30 Verhalen van Staal en Steen 2013 - aflevering 1
19:00 Rijnmond Nieuws - 2 september 2014
19:20 Weer - 2 september 2014
19:22 Praatstoel 2014 - aflevering 10
19:30 Verhalen van Staal en Steen 2013 - aflevering 1
20:00 Rijnmond Nieuws - 2 september 2014
20:20 Weer - 2 september 2014
20:22 Praatstoel 2014 - aflevering 10
20:30 Verhalen van Staal en Steen 2013 - aflevering 1
21:00 Rijnmond Nieuws - 2 september 2014
21:20 Weer - 2 september 2014
21:22 Praatstoel 2014 - aflevering 10
21:30 Verhalen van Staal en Steen 2013 - aflevering 1
22:00 Rijnmond Nieuws - 2 september 2014
22:20 Weer - 2 september 2014
22:22 Praatstoel 2014 - aflevering 10
22:30 Verhalen van Staal en Steen 2013 - aflevering 1
23:00 Rijnmond Nieuws - 2 september 2014
23:20 Weer - 2 september 2014
23:22 Praatstoel 2014 - aflevering 10
23:30 Verhalen van Staal en Steen 2013 - aflevering 1
00:00 Met o.a. Zeeland NU, De Koesterchallenge, Zeeland in vogelvlucht <Copy>
03:00 Met o.a. Zeeland NU, De Koesterchallenge, Zeeland in vogelvlucht <Copy>
06:00 Met o.a. Zeeland NU, Trugkieke, Verzeeuwigd
09:00 Met o.a. Zeeland NU, Trugkieke, Verzeeuwigd
12:00 Met o.a. Zeeland NU, Trugkieke, Verzeeuwigd
15:00 Met o.a. Zeeland NU, Trugkieke, Verzeeuwigd
18:00 Met o.a. Zeeland NU, De canon van Zeeland, Verzeeuwigd
21:00 Met o.a. Zeeland NU, De canon van Zeeland, Verzeeuwigd
00:00 Onder Ons
00:14 Bureau Brabant
00:30 Brabant Nieuws
00:48 Onder Ons
01:08 Bureau Brabant
01:19 Brabant Nieuws
01:37 Onder Ons
01:57 Bureau Brabant
02:08 Brabant Nieuws
02:26 Onder Ons
02:46 Bureau Brabant
02:57 Brabant Nieuws
03:15 Onder Ons
03:41 Brabant Nieuws
03:59 Onder Ons
04:19 Bureau Brabant
04:30 Brabant Nieuws
04:48 Onder Ons
05:08 Bureau Brabant
05:19 Brabant Nieuws
05:37 Onder Ons
05:57 Bureau Brabant
06:08 Brabant Nieuws
06:26 Onder Ons
07:00 Brabant Nieuws
07:15 Brabant Nieuws
07:30 Brabant Nieuws
07:45 Brabant Nieuws
08:00 Brabant Nieuws
08:15 Brabant Nieuws
08:30 Brabant Nieuws
08:45 Brabant Nieuws
08:57 Onder Ons
09:17 Bureau Brabant
09:30 Brabant Nieuws
09:45 Brabant Nieuws
09:57 Onder Ons
10:17 Bureau Brabant
10:30 Brabant Nieuws
10:42 Brabant Nieuws
10:54 Onder Ons
11:14 Bureau Brabant
11:30 Brabant Nieuws
11:42 Brabant Nieuws
11:54 Onder Ons
12:14 Bureau Brabant
12:30 Brabant Nieuws
12:42 Brabant Nieuws
12:54 Onder Ons
13:14 Bureau Brabant
13:30 Brabant Nieuws
13:42 Brabant Nieuws
13:54 Onder Ons
14:14 Bureau Brabant
14:30 Brabant Nieuws
14:42 Brabant Nieuws
14:54 Onder Ons
15:14 Bureau Brabant
15:30 Brabant Nieuws
15:42 Brabant Nieuws
15:54 Onder Ons
16:14 Bureau Brabant
16:30 Brabant Nieuws
16:42 Brabant Nieuws
16:54 Onder Ons
17:14 Bureau Brabant
17:30 Brabant Nieuws
17:43 Brabant Nieuws
17:56 Onder Ons
18:30 Brabant Nieuws
18:54 Onder Ons
19:30 Brabant Nieuws
19:54 Onder Ons
20:30 Brabant Nieuws
20:54 Onder Ons
21:30 Brabant Nieuws
21:54 Onder Ons
22:30 Brabant Nieuws
22:54 Onder Ons
23:30 Brabant Nieuws
23:54 Onder Ons
23:45 Óngerwaeg
00:30 Nachtcarrousel
10:00 Dagcarrousel
16:35 Spirituele zaken
17:00 Óngerwaeg
17:15 RegioNed
17:30 L1NWS
17:45 Óngerwaeg
18:05 Spirituele zaken
18:30 L1NWS
18:45 Óngerwaeg
19:05 Spirituele zaken
19:30 L1NWS
19:45 RegioNed
20:00 NOS Journaal
20:30 L1NWS
20:45 Óngerwaeg
21:05 Spirituele zaken
21:30 L1NWS
21:45 Óngerwaeg
22:05 Spirituele zaken
22:30 L1NWS
22:45 Óngerwaeg
23:05 Spirituele zaken
23:30 L1NWS
23:45 Óngerwaeg
23:45 Deze week...In de stad
00:15 Wereldstad
00:25 Amsterdam.nl/tv
01:00 Nachtprogrammering
07:00 AT5 Ochtendnieuws
09:00 Wereldstad
09:10 Straten van Amsterdam
09:45 AT5 Ochtendnieuws
10:00 Basta
10:10 Amsterdam.nl/tv
10:20 AT5 Ochtendnieuws
10:35 Vandaag...In de stad
11:00 AT5 Ochtendnieuws
11:15 Wereldstad
11:25 Amsterdam.nl/tv
11:30 Straten van Amsterdam
12:10 Vandaag...In de stad
12:35 Amsterdam.nl/tv
12:40 Deze week...In de stad
13:10 Straten van Amsterdam
13:49 Amsterdam.nl/tv
13:55 Wereldstad
14:00 Vandaag...In de stad
14:25 Basta
14:45 Deze week...In de stad
15:15 Straten van Amsterdam
15:50 Deze week...In de stad
16:20 Straten van Amsterdam
17:00 AT5 Nieuws
17:15 De stelling van Amsterdam
17:35 Deze week...In de stad
17:50 AT5 Nieuws
18:05 Wereldstad
18:15 De stelling van Amsterdam
18:30 AT5 Nieuws
18:45 Amsterdam.nl/tv
19:00 AT5 Nieuws
19:15 Leef en Leer!
19:30 Wereldstad
19:45 AT5 Nieuws
20:05 Straten van Amsterdam
20:45 Amsterdam.nl/tv
21:00 AT5 Nieuws
21:15 Leef en Leer!
21:35 Wereldstad
21:45 Deze week...In de stad
22:15 AT5 Nieuws
22:30 De stelling van Amsterdam
22:45 Amsterdam.nl/tv
22:50 Straten van Amsterdam
23:30 AT5 Nieuws
23:45 Deze week...In de stad
00:00 Boy Nexxt Door
00:30 Sebcam TV
01:00 The Stash
01:30 Totally Busted
02:00 The Playboy Morning Show
03:00 Swing
03:45 Playmate Profile: Jennifer?
04:00 The Man
05:00 Money Talks
05:30 Playboy's Coeds
06:00 Boy Nexxt Door
06:30 Sebcam TV
07:00 The Stash
07:30 Totally Busted
08:00 The Playboy Morning Show
09:00 Swing
09:45 Playmate Profile: Jennifer?
10:00 The Man
11:00 Money Talks
11:30 Playboy's Coeds
12:00 Boy Nexxt Door
12:30 Sebcam TV
13:00 The Stash
13:30 Totally Busted
14:00 The Playboy Morning Show
15:00 Swing
15:45 Playmate Profile: Jennifer?
16:00 The Man
17:00 Money Talks
17:30 Playboy's Coeds
18:00 Boy Nexxt Door
18:30 Sebcam TV
19:00 The Stash
19:30 Totally Busted
20:00 The Playboy Morning Show
21:00 Swing
21:45 Playmate Profile: Jennifer?
22:00 Sexy Girls Next Door
22:30 Bad-***!
23:00 Playboy Trip: Back In Argentina
23:30 Neighbourhood Rumours
23:56 Rock Hard
00:14 Xconfessions Scene 3
00:29 Secretliasions Scene 1
00:47 De Zesde Nacht
01:03 Swing With Me
22:02 The Big Blue
22:08 Man Of My Dreams: Tv Repairman
22:15 She's the One Scene 2
22:22 Don Juan's Therapist Scene 2
22:36 Modern Romance Scene 1 Soft
22:56 Chloe's Column
23:11 Love Blossoms 1
23:23 Freudian Slip
23:44 Dirty Movie Deadline Scene 1
00:00 Lesbian Sex Addicts: Blondes In Ecstasy
00:25 Deadly Women
00:50 Fuck Me Hard And Make Me Sweat: Pool Room Romp
01:15 Encounters
01:40 Big Butts Love Cock: Chocolate Ass Parade
02:05 Young Harlots Carnal Education
02:30 The Queen Is Back!
02:55 Festival Girls
03:30 Romania's Best Kept Secret
04:00 Perky Petite Teens: Horny Little Student
04:30 Picnic Foreplays
05:00 Barely 18 Deep Throaters: A Ride For My Ride
05:30 Real Women, Real Orgasms
06:00 Real Slut Parties Exposed: Bathroom Booby Bonanza
06:30 Tight Rider
07:00 Demitri's Porn Star Castings
07:30 All-Natural Amateurs Get Hot Facials: Bathtub Boners
08:00 Lesbian Sex Addicts: Blondes In Ecstasy
08:25 Deadly Women
08:50 Fuck Me Hard And Make Me Sweat: Pool Room Romp
09:15 Encounters
09:40 Big Butts Love Cock: Chocolate Ass Parade
10:05 Young Harlots Carnal Education
10:30 The Queen Is Back!
10:55 Festival Girls
11:30 Romania's Best Kept Secret
12:00 Perky Petite Teens: Horny Little Student
12:30 Picnic Foreplays
13:00 Sultry Latinas: Getting Some Satisfaction
13:30 One Night In Porn Valley: Wet Traces To Nowhere
14:00 Real Slut Parties Exposed: Bathroom Booby Bonanza
14:30 Tight Rider
15:00 Demitri's Porn Star Castings
15:30 All-Natural Amateurs Get Hot Facials: Bathtub Boners
16:00 Lesbian Sex Addicts: Blondes In Ecstasy
16:25 Deadly Women
16:50 Fuck Me Hard And Make Me Sweat: Pool Room Romp
17:15 Encounters
17:40 Big Butts Love Cock: Chocolate Ass Parade
18:05 Young Harlots Carnal Education
18:30 The Queen Is Back!
18:55 Festival Girls
19:30 Romania's Best Kept Secret
20:00 Perky Petite Teens: Horny Little Student
20:30 Picnic Foreplays
21:00 Sultry Latinas: Getting Some Satisfaction
21:30 One Night In Porn Valley: Wet Traces To Nowhere
22:00 Housewife Dominations: Slave To the Sultan
22:25 MILF
22:50 Big Boobs In Sports: Ping Pong Pussy
23:15 Finda Bang Buddy
23:40 Barely 18 Deep Throaters: A Ride For My Ride
00:00 Onderweg naar morgen
00:25 In kort geding
00:50 Dierenmanieren
01:10 TROS Nieuwsshow
01:55 Een beetje vieren
03:00 Brieven aan Mona
03:20 In kort geding
03:50 Kieskeurig Kort
04:50 De TROS op herhaling
06:10 TROS telearchief
07:05 Hoe later op de avond
07:40 TROS TV Show
08:35 Dierenmanieren
08:55 TROS Nieuwsshow
09:40 Een beetje vieren
10:45 Brieven aan Mona
11:10 In kort geding
11:35 Onderweg naar morgen
12:55 De TROS op herhaling
14:15 Hoe later op de avond
14:51 Kieskeurig Kort
14:52 TROS TV Show
15:45 Cor & Co
16:33 Kieskeurig Kort
16:35 TROS Nieuwsshow
17:26 Kieskeurig Kort
17:30 In de kijkerd
18:25 Kieskeurig Kort
18:30 Brieven aan Mona
18:51 Een moment voor de Mounties
18:55 Kieskeurig Kort
19:00 Onderweg naar morgen
19:25 Kieskeurig Kort
19:30 In kort geding
19:55 Kieskeurig Kort
20:00 De kip en het ei
20:30 TROS Top 50
20:55 Kieskeurig Kort
21:00 Andere Tijden: De grootste familie van Nederland: de TROS
21:26 Kieskeurig Kort
21:30 De TROS eenentwintig jaar
22:55 Kieskeurig Kort
23:00 TROS TV Show
00:00 Night Bits
06:00 GIEL
10:00 Morning Bits
12:00 Afternoon Bits
14:00 De Nieuwste Bits van 101.TV
15:00 Afternoon Bits
16:00 De Nieuwste Bits van 101.TV
17:00 Afternoon Bits
18:00 Evening Bits
20:00 Evening Bits +
22:00 Evening Bits ++
23:15 Weerbericht Amerika
00:10 Terzake
00:50 Iedereen beroemd
01:00 VRT journaal
01:25 "Hotel M"
02:25 Sterren.nl
03:05 Blauw Bloed Extra: Prinses Irene - 75 jaar
03:30 Fryslân DOK
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 Sesamstraat: 10 voor...
04:35 Urban is top!
04:45 Het Klokhuis
05:00 NOS Jeugdjournaal
05:05 Prinsessia
05:20 De Premiejagers
05:40 Blokken
06:10 Dagelijkse kust
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/Afrika
09:00 Wrakstukken: 25 jaar na de SLM-vliegramp in Suriname
09:30 De beste singer-songwriter van Nederland
10:25 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika
12:10 Terzake
12:50 Iedereen beroemd
13:00 VRT journaal
13:25 Café Corsari
14:25 Achter de voordeur
14:50 Baardmannetjes
15:25 Ik Vertrek
16:15 NOS Journaal
16:20 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Helden II
17:20 De Premiejagers
17:45 Blokken
18:10 Dagelijkse kust
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 De baard van Bartel
21:45 O La La La
22:15 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika
23:10 Pauw
23:35 21 Up New Generation
00:35 Football Focus Transfer Deadline Day Special
01:15 Live at the Apollo
02:00 Weather for the Week Ahead
02:05 BBC News
07:00 Breakfast
10:15 The Housing Enforcers
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Street Patrol UK
12:45 Caught Red Handed
13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One
14:30 Regional News and Weather
14:45 Doctors
15:15 Celebrity Pressure Pad
16:00 Escape to the Country
16:45 A Taste of Britain
17:30 Flog It!
18:15 Pointless
19:00 BBC News at Six
19:30 Regional News and Weather
20:00 The One Show
20:30 EastEnders
21:00 Holby City
22:00 In the Club
23:00 BBC News at Ten
23:25 Regional News and Weather
23:35 21 Up New Generation
22:30 Newsnight
00:20 The Two Amigos: A Gaucho Adventure
00:20 Dragons' Den
01:20 Great War Diaries
03:20 Pause
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 Street Patrol UK
08:45 Caught Red Handed
09:15 Fake Britain
10:00 The Men Who Made Us Spend
11:00 Scotland Decides - The Victoria Derbyshire Debate
11:30 BBC World News
12:00 Daily Politics
13:00 The Super League Show
13:45 Coast
14:00 Cash in the Attic
14:30 The Chef's Protege
15:00 Celebrity MasterChef
15:45 Nature's Weirdest Events
16:45 Great British Railway Journeys
17:15 Put Your Money Where Your Mouth Is
18:30 Eggheads
19:00 Two Tribes
19:00 Young Vets
20:00 Tricks of the Trade
21:00 Super Senses: The Secret Power of Animals
22:00 QI
22:30 Newsnight
23:20 Hotel India
23:30 EastEnders
00:10 American Dad!
00:25 Family Guy
00:45 American Dad!
01:30 The Human Tissue Squad
01:30 Don't Tell the Bride
02:30 Uncle
04:00 The Human Tissue Squad
05:00 Pause
20:00 World's Craziest Fools
20:30 World's Craziest Fools
21:00 Barely Legal Drivers
22:00 Don't Tell the Bride
23:00 Sexy Beasts
23:30 EastEnders
23:50 The Wonder of Animals
00:20 The Beauty of Anatomy
00:50 The Golden Age of Trams - A Streetcar Named Desire
01:50 Horizon
03:50 Return to Betjemanland
04:50 Pause
19:30 Great British Railway Journeys
20:00 World News Today
20:00 World War I at Home
20:30 The Secret Life of Books
21:00 Tales from the Royal Wardrobe with Lucy Worsley
22:00 The Fruit and Veg Market: Inside New Spitalfields
23:00 Human Planet
00:00 Smakelijk!
00:15 Komen eten
01:05 De ideale wereld (Nachtlus)
07:30 Pokémon
07:50 Pokémon
08:10 B-Daman Crossfire
08:30 Tenkai Knights
08:50 Smakelijk!
09:05 Castle
09:50 Pause
10:45 NCIS
11:30 Pause
12:25 Smakelijk!
12:40 De ideale wereld
13:25 Pause
14:20 CSI: Miami
15:00 Hondenpatrouille
15:20 Pokémon
15:45 Pokémon
16:05 B-Daman Crossfire
16:30 Tenkai Knights
16:55 Komen eten
17:45 Smakelijk!
18:00 NCIS
18:55 Castle
19:50 Hondenpatrouille
20:15 Komen eten
21:05 De rechtbank
22:10 De ideale wereld
23:05 Blue Bloods
00:00 Echte verhalen: De buurtpolitie
00:30 Las Vegas
01:20 Pause
01:40 Q-Music
05:55 Pause
07:20 Murder, She Wrote
08:10 Pause
12:10 Echte verhalen: De buurtpolitie
12:40 De keuken van Sofie
13:00 VTM Nieuws
13:35 Het weer
13:40 Familie
14:15 Wittekerke
15:20 McLeod's Daughters
16:15 30 Rock
16:40 David
17:15 Home and Away
17:45 VTM Nieuws
17:55 Het weer
18:05 De keuken van Sofie
18:20 Echte verhalen: De buurtpolitie
19:00 VTM Nieuws
19:45 Het weer
19:55 Familie
20:35 Lang leve
21:40 Telefacts
22:30 Dokter Deen
23:30 Echte verhalen: De buurtpolitie
23:40 Spartacus: Vengeance
00:40 Deadliest Catch
01:35 Pause
06:45 Naruto
07:05 Code Lyoko
07:25 Ben 10
07:50 Max Steel
08:10 Transformers Prime
08:30 GI Joe Renegades
08:50 GI Joe Renegades
09:10 Sym-Bionic Titan
09:35 Sym-Bionic Titan
09:55 Voltron Force
10:15 Voltron Force
10:40 Hero: 108
10:50 Hero: 108
11:00 Code Lyoko
11:25 Flea-bitten
12:00 Pause
13:00 According to Jim
13:20 Pause
15:30 Skunk Fu!
15:45 Sidekick
16:05 Transformers Prime
16:30 Hot Wheels Battle Force 5
16:50 One Piece
17:15 Futurama
17:35 According to Jim
18:00 Grounded for Life
18:30 The Simpsons
18:55 The Simpsons
19:20 The Middle
19:45 The Big Bang Theory
20:10 Brooklyn Nine-Nine
20:35 The Hit List
22:25 Drop Zone
00:00 Quel temps !
00:05 19 trente
00:45 Cotes et cours
00:46 On n'est pas des pigeons
01:35 Météo
01:40 19 trente
02:14 Cotes et cours
02:19 Pause
06:00 Matin première
08:50 On n'est pas des pigeons
09:55 Le beau vélo de RAVeL
10:25 McBride : Requiem
11:45 Télétourisme quotidien
11:55 Les feux de l'amour
12:45 Quel temps !
12:50 Météo
12:55 Quel temps !
13:00 13 heures
13:40 Météo
13:45 Le Renard
14:45 Le Renard
15:55 Le courage d'Irena Sendler
17:35 Dallas
18:25 Météo
18:30 On n'est pas des pigeons
19:20 Météo
19:30 19 trente
20:05 Sur les traces de Napoléon
20:15 Météo
20:20 Crossing Lines
21:10 Crossing Lines
22:05 Tirage euromillions
22:10 Ma coupe du monde
23:05 Sex & music
23:55 La tribune
01:45 Un gars, un chef
07:30 Fit Tonic
08:03 Air de familles
08:05 No Limit
08:30 Vétos junior
09:00 C'est vous qui le dites
10:50 Tout le monde veut prendre sa place
11:35 Bienvenue chez nous
12:20 Un gars, un chef
13:03 Air de familles
13:05 Medical Detectives
13:35 Plus belle la vie
14:15 Sous le soleil
14:45 Les vacances de l'amour
15:39 No limit Express
15:45 C'est à vous
16:40 Bienvenue chez nous
17:25 Un gars, un chef
18:10 Tout le monde veut prendre sa place
19:00 Le 15'
19:20 Plus belle la vie
19:50 Vétos junior
20:22 Cotes et cours
20:25 Ma vie, c'est les vacances
22:21 Kéno
22:25 Météo
22:30 Le 12 minutes
22:46 Cotes et cours
22:50 Hep taxi !
23:25 Hung
23:50 Hung
00:00 Hôtel du Nord
01:35 Les carnets du bourlingueur
02:30 Journal TV 5
03:00 L'Afrique à vélo
03:45 Itinéris
04:00 Journal TV 5
04:25 Les vingt chefs-d'œuvre de la nature
04:55 C dans l'air
05:40 Au cœur des parcs nationaux
06:00 Journal TV 5
06:10 L'invité
06:20 Le journal de l'économie
06:30 Télématin
08:00 Journal Radio Canada
08:25 Journal TV 5
08:40 64, rue du zoo
08:50 Pok et Mok
08:55 Tendres agneaux
09:00 Dofus
09:10 Totally Spies
09:30 Flash info
09:35 Jardins
10:05 Télétourisme
10:30 Violon Dingue
10:55 Flash info
11:00 Dans la peau d'un chef
11:45 Plus belle la vie
12:10 Flash info
12:15 Les escapades de Petitrenaud
12:35 Hôpital vétérinaire
13:30 Journal belge
14:00 Boulevard du Palais
15:45 Dans la peau d'un chef
16:30 Questions pour un champion
17:00 Flash info
17:05 Passe-moi les jumelles!
18:00 64 minutes - le monde en français
18:25 Le journal de l'économie
18:30 L'invité
18:40 Catimini
20:30 Journal France 2
21:00 Apparences
21:45 Apparences
22:30 Acoustic
23:00 Journal suisse
23:25 Journal d'Afrique
23:45 L'invité
22:45 Sommer 1939
00:15 Nachtmagazin
00:35 Tatort
02:08 Tagesschau
02:10 Hart aber fair
03:25 Brisant
03:58 Tagesschau
04:00 Sommer 1939
05:30 ZDF-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Nashorn, Zebra & Co.
09:55 Sturm der Liebe
10:44 Tagesschau
10:45 Um Himmels Willen
11:35 Elefant, Tiger & Co.
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau
16:10 Nashorn, Zebra & Co.
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich - Hauptstadtrevier
19:45 Wissen vor acht - Mensch
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Paul Kemp - Alles kein Problem
21:00 In aller Freundschaft
21:45 Report Mainz
22:15 Tagesthemen
22:45 Weltspiegel extra: Mörderischer Ukraine-Krieg - Flucht aus Ilowajsk
23:00 Menschen bei Maischberger
22:15 Largo Winch: Die Burma Verschwörung
00:05 heute nacht
00:20 Millionen
01:40 ZDF-History
02:25 SOKO 5113
03:10 WISO
03:55 Vom Irrsinn der Bürokratie
04:25 SOKO Wien
05:10 Neu im Kino
05:15 Leute heute spezial
05:30 ZDF-Morgenmagazin
09:00 heute
09:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113
12:00 heute
12:10 drehscheibe
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute
15:05 Topfgeldjäger
16:00 heute - in Europa
16:10 SOKO Wien
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
17:45 Leute heute
18:05 SOKO Köln
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Die Rosenheim-Cops
20:15 Zweiter Weltkrieg
21:00 Frontal 21
21:45 heute-journal
22:15 Ein radikaler Schnitt
22:45 Markus Lanz
23:45 strassen stars
00:15 Hallervorden - Die besten Sketche
01:00 Domian
02:00 Lokalzeit aus Köln
02:30 Lokalzeit aus Aachen
03:00 Lokalzeit aus Düsseldorf
03:25 Lokalzeit Bergisches Land
03:55 Lokalzeit Ruhr
04:25 Lokalzeit aus Dortmund
04:55 Lokalzeit Münsterland
05:25 Lokalzeit OWL
05:50 Lokalzeit Südwestfalen
06:20 Lokalzeit aus Bonn
06:50 Lokalzeit aus Duisburg
07:20 Achtung Experiment!
08:20 Flirt English - Pancakes & Karate
08:30 Hier und Heute
08:45 Hart aber fair
10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Seehund, Puma & Co.
12:00 Papageien, Palmen & Co.
12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft
14:15 Die gefährlichsten Schulwege der Welt - Kenia
15:00 Planet Wissen
16:00 WDR aktuell
16:15 daheim + unterwegs
18:00 Lokalzeit
18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit
18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau
20:15 Abenteuer Erde: Helgoland - Insel im Sturm
21:00 Quarks & Co: Die Macht der Stimme
21:45 WDR aktuell
22:00 Helden der Nacht - Die Seelensammler von Bangkok
22:30 West ART
23:10 West ART Meisterwerke
23:15 Micmacs - Uns gehört Paris!
23:15 Das Mädchen
00:30 Wer hat's gesehen?
01:15 Intensiv-Station
02:00 Markt
02:45 Nordbilder
03:00 Tagesschau - Vor 20 Jahren: 02.09.1994
03:15 Hallo Niedersachsen
03:45 Nordmagazin
04:15 Schleswig-Holstein Magazin
04:45 Hamburg Journal
05:15 DAS!
06:00 mareTV kompakt
06:10 Sesamstraße
06:35 Markt
07:20 Rote Rosen
08:10 Sturm der Liebe
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen ' regionalmagazin
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Die frechen Spatzen von Berlin
12:15 In aller Freundschaft
13:00 Typisch! Der etwas andere Bauernhof
13:30 Brisant
14:00 NDR aktuell
14:15 Bilderbuch
15:00 NDR aktuell
15:15 Das vergessene Bergvolk
16:00 NDR aktuell
16:10 Mein Nachmittag
17:10 Leopard, Seebär & Co.
18:00 Ländermagazine
18:15 NaturNah: Die Bergwiesen
18:45 DAS!
19:30 Ländermagazine
20:00 Tagesschau
20:15 Visite
21:15 Panorama 3
21:45 NDR aktuell
22:00 Tatort
23:30 Weltbilder
00:00 RTL Nachtjournal
00:27 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:30 10 vor 11
00:55 Dirty Dancing
02:50 RTL Nachtjournal
03:15 Exclusiv - Das Star-Magazin
03:25 Betrugsfälle
03:55 Verdachtsfälle Spezial - Tatort Deutschland
04:50 Verdachtsfälle
05:35 Explosiv - Das Magazin
06:00 Guten Morgen Deutschland
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:00 Unter uns
09:30 Die Trovatos - Detektive decken auf
10:30 Unsere erste gemeinsame Wohnung
11:00 5 Zimmer 1 Gewinner
12:00 Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
14:00 Bei Anruf Liebe
15:00 Verdachtsfälle Spezial - Tatort Deutschland
16:00 Verdachtsfälle
17:00 Betrugsfälle
17:30 Unter uns
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell - Das Wetter
19:05 Alles was zählt
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Bones - Die Knochenjägerin
21:15 Bones - Die Knochenjägerin
22:15 Person of Interest
23:10 Person of Interest
23:30 Criminal Minds
00:30 Criminal Minds
01:25 Navy CIS
02:10 Navy CIS
02:55 In Gefahr - Ein verhängnisvoller Moment
03:35 Schicksale - und plötzlich ist alles anders
04:00 Mein dunkles Geheimnis
04:20 Mein dunkles Geheimnis
04:45 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Richterin Barbara Salesch
12:00 Richter Alexander Hold
13:00 Richter Alexander Hold
14:00 Auf Streife
15:00 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
16:00 Anwälte im Einsatz
17:00 Mein dunkles Geheimnis
17:30 Schicksale - und plötzlich ist alles anders
18:00 In Gefahr - Ein verhängnisvoller Moment
19:00 Navy CIS
19:55 SAT.1 Nachrichten
20:15 Die Staatsaffäre
22:15 akte 20.14 - Reporter kämpfen für Sie!
23:00 Focus TV - Reportage
23:30 24 Stunden
23:45 Ein Wunderkind wird erwachsen
00:10 10 vor 10
00:40 Seitenblicke - Revue
01:10 Panorama
01:35 zdf@bauhaus
02:35 zdf@bauhaus
03:35 zdf@bauhaus
04:35 zdf@bauhaus
05:35 Afrikas neuer Ozean
06:00 Pause
06:20 Kulturzeit
07:00 nano
07:30 Alpenpanorama
09:00 ZIB
09:05 Kulturzeit
09:45 nano
10:15 Hart aber fair
11:45 Reisezeit - Traumhafte Ziele
12:10 Am Schauplatz Gericht
13:00 ZIB
13:15 Die Schätze des Bäckers aus Lippe
14:00 Zu Gast im Süden Afrikas
14:45 Mit dem Jeep durch Angola
15:15 Route 66
16:00 Amerika im Kaffeerausch
16:30 Der letzte Trapper und das Öl
17:00 Traumstädte - Stadtinseln
17:45 Traumstädte - Stadtinseln
18:30 nano
19:00 heute
19:20 Kulturzeit
20:00 Tagesschau
20:15 Rommel
22:15 Der 2. Weltkrieg - Gipfelstürmer und Wüstenfüchse
23:05 Der 2. Weltkrieg - Die Ungehorsamen
23:50 37 Grad: Schlaue Jungs in Not
23:15 TV total
00:15 Family Guy
00:45 Futurama
01:10 Human Target
02:05 Human Target
02:55 ProSieben Spätnachrichten
03:00 Malcolm mittendrin
03:20 Malcolm mittendrin
03:45 Malcolm mittendrin
04:05 Malcolm mittendrin
04:25 Eine schrecklich nette Familie
04:50 Eine schrecklich nette Familie
05:55 Eine schrecklich nette Familie
06:00 Eine schrecklich nette Familie
06:20 Malcolm mittendrin
06:45 Malcolm mittendrin
07:10 Scrubs - Die Anfänger
07:40 Scrubs - Die Anfänger
08:05 Two and a Half Men
08:30 Two and a Half Men
09:00 Mike & Molly
09:25 Mike & Molly
09:50 How I Met Your Mother
10:20 How I Met Your Mother
10:45 How I Met Your Mother
11:15 The Big Bang Theory
11:40 The Big Bang Theory
12:05 The Big Bang Theory
12:30 Mike & Molly
13:00 Mike & Molly
13:25 Two and a Half Men
13:50 Two and a Half Men
14:15 The Big Bang Theory
14:40 The Big Bang Theory
15:05 The Big Bang Theory
15:35 How I Met Your Mother
16:00 How I Met Your Mother
16:30 How I Met Your Mother
17:00 taff
18:00 Newstime
18:10 Die Simpsons
18:40 Die Simpsons
19:05 Galileo
20:15 Two and a Half Men
20:40 Two and a Half Men
21:10 2 Broke Girls
21:35 2 Broke Girls
22:05 Mom
22:35 Mom
23:00 TV total
00:00 TRT Dünya Gündemi
00:50 Tuvaldeki Türkiye
01:00 Dünyan?n Haberi
01:10 Bu Ülke
01:55 Notlar
02:00 Dünyan?n Haberi
03:00 Dünyan?n Havas?
03:05 Devr-i Alem
03:30 Uzaklar Antarktika
04:00 Dünyan?n Haberi
04:15 Kentler ve Gölgeler
05:00 Dünyan?n Haberi
05:10 Ünsal Ünlü ile Masa
05:45 Dilara Koçak ile ?yi Ya?am
06:00 Türkiye'de Sabah
07:30 Haberdar
09:00 TRT Dünya Gündemi
09:45 Notlar
09:50 Fragman + Reklam
09:55 Dünyan?n Havas?
10:00 Dünyan?n Haberi
10:25 Bu Ülke
11:10 Bugün
11:45 Dilara Koçak ile ?yi Ya?am
12:00 Dünyan?n Haberi
12:20 Dünyan?n Sporu
12:45 Dünyan?n Havas?
12:50 Fragman + Reklam
12:55 Tuvaldeki Türkiye
13:00 Ünsal Ünlü ile Masa
13:40 Dilara Koçak ile ?yi Ya?am
13:55 Dünyan?n Havas?
14:00 Dünyan?n Haberi
14:30 Devr-i Alem
14:50 Notlar
15:00 K?ta Raporu
15:25 Spor Atlas?
15:55 Dünyan?n Havas?
16:00 Dünyan?n Haberi
16:30 Dünyan?n Ekonomisi
17:00 TRT Dünya Gündemi
17:55 Tuvaldeki Türkiye
18:00 Gazeteci Gözüyle
18:35 Bu Ülke
19:20 Dilara Koçak ile ?yi Ya?am
19:30 Dünyan?n Sporu
19:55 Dünyan?n Havas?
20:00 Türkiye'nin Haberi
20:30 Geni? Zaman
22:00 Hey Taksi
22:25 Bi'Dünya Tasar?m
23:00 Türkiye'de Gece Yar?s?
23:35 Dünyan?n Sporu
23:55 Fragman + Spot